Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu l-am gasit nicaieri.

Tu vazusi nightcrawler sa vezi ce rol misto face Jake?

Mai nu, nu prea imi vine ...chestii din astea cu aripi care cresc si zboara nu prea ma atrag. Dar, apropo de Michael Keaton ...cand a primit premiul, a zis ceva de fiu-sau si a inceput sa planga ...a avut vreun baiat care a murit, sau ceva de genul asta ????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scrieti fara safrsit, fara pauza. cine sa mai tina pasul cu voi? ma refer la damele tinere si in forma.  [fri]

 

aseara am vazut The Imitation Game. filmul nu e spectaculos, povestea e interesanta. 

 

ptr caltabos, sorici si  carnati nu va iert! sa se puna singura la colt in genunchi cine  a vorbit despre.  [biz]

 

julia,  [flo2]  bine ai revenit. 

 

si mai era cineva nou, nu ma retinut numele, bun venit  [flo2]

 

 

noi suntem acasa de cateva ore. barbatul a dormit ca valiza, fara rusine vre-o trei ore. si sforaia de-a cazut tavanul vecinilor, se auzea prin doua usi inchise.  [alcool]  si el batman, batman, cica doar statea in pat.  [fal]

astazi m-am simtit ca un copil neascultator. am uitat ca maicamea nu stia ca m-am tuns. si cand ma vazut astazi....soc si groaza. m-am simtit exact ca in copilarie, cand faceam o prostie cat casa si eram prinsa dupa faptuire, cand nu mai aveam ce sa indrept. ma crezut, sper ca ma crezut,  ca sunt sanatoasa si nu sunt pe moarte. 

 

concluzia? cate esti parinte, egal cat de mici-mari -adulti iti sunt copii, tot te doare si te afecteaza faptele copiilor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai nu, nu prea imi vine ...chestii din astea cu aripi care cresc si zboara nu prea ma atrag. Dar, apropo de Michael Keaton ...cand a primit premiul, a zis ceva de fiu-sau si a inceput sa planga ...a avut vreun baiat care a murit, sau ceva de genul asta ????

Nu inteleg... ce treaba are cu filmul? Cred ca il confunzi. Nu e sf nici fantasy.

Baiatul lui Keaton e bine merci, e compozitor.. si chiar unul de relativ succes

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar The Budapest Hotel ati vazut ...cand am fost in Dec in Romania, il aveau in avion. N-am apucat sa-l vad, acum imi pare rau.

 

Am auzit de dimineata pronosticuri pentru nominalizările la Oscars din Jan 15th. Cica batalia o sa fie intre The theory of ...si Birdman. Really ??? Boyhood e mai Cenusareasa asa, cica o sa fie pe lista, dar nu in cursa ...hmmmm. Nu-mi place, nu-mi place ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...