Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

Fleur, da, ma refeream la plaja cand am zis strand :-)) mi se mai intampla sa incurc germana cu romana...si eu rezerv mereu hotel pe plaja...

 

Mariana, asa sunt si eu cu picioarele si dormitul :-)) eu trebuie sa dorm si cu mainile afara..helanci sau chestii care te strang de gat nu suport, asta cica e de la tiroida..

 

In drumul meu spre casa, merg la un moment dat pe o strada in Zurich unde sunt multe hoteluri, restaurante...azi era catamai coada de masini...m-am gandit ca era vreun accident pe undeva...la un moment dat am vazut si un politist care dirija circulatia, am zis ca el e de vina :-)) pe una din strazi lume multa...la cateva strazi distanta masini de politie...m-am gandit la atentate si teroristi...cand colo, era decernarea Balonului de Aur :-))) si fanii veniti sa ii vada pe Ronaldo &co umplusera strazile respective...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nu am chef de nimic, vreau sa primesc confirmarea ca mi-a iesit mamografia OK, sa-mi iau o grija.

 

sambata am gradinarit. cum la muscate le merg cel mai bine in gradina mea...peste tot am pus  muscate...si acum le mai mut de colo-colo sa imi fac ocupatie.

 

au dat deja ghioceii, narcise...cred ca luna vviitore infloresc.

 

ieri am fost in parc la o plimbare si in drumul nostrum ne-am oprit la un open house, de curiozitate sa vad cum e in casa.

casa mai urita la aproape 1 million nu am vazut! pe dinafara era vopsita un verde -gri si la fel si inauntru un intreg etaj verde inchis -gri.

 

bucataria era la etaj...deci treb sa urci 1 etaj daca vii din strada si 2 daca vii din garaj. plus ca era o bucatarie veche si urita.

piscina mica plina de Frunze de la copacii din jur, fara curte...

baile  de 2 lei...groaznic de urite mai ales cea principala...

iar dormitorul master parca era un hol cu un semineu care ocupa cel mai mult spatial.

plus din dormitory avea o scara din aia serpuita f vertical, care chipurile ducea la un birou...nu am avut curaj sa cobor pe acolo .

 

dormitoarele copiilor la etaj unul si dormitorul master la 3.

 

mi-a placut desigur vederea super. si un closet f frumos avea si scarita sa te poti urca si sertare...f spatios.

mi-a mai placut un dormitory era tot pictat mural cu o imagine de ocean(nu prea se potriveste la noi ...care suntem prea departe de ocean...dar in fine) f frumos picat nisipul, valurile...niste orhidee.

 

cred ca treb sa scada cel putin 200 de mii sa o poata vinde...sunt curioasa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxana :)))

 

De turte am vazut ca multe nu ati auzit / nu faceti, dar calbasi mancati? Un fel de umplutura de sarma(la) in matze groase de porc [:)] Sunt delicioase (dar cam pentru publicul caruia ii place si ciorba de burta, au cam acelasi miros) [:)]

 

10922651_420669271432742_492074983817174

facea bunica mea [:)]  vai ce a trecut timpul frumoase amintiri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...