Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa zic si eu ceva de Meryl Streep. Imi place foarte mult, e plina de talent,  o mare doamna, e pur si simplu grandioasa, geniala.

 

[:I] E urata si stearsa. Urata cum scrie la carte. Asta nu ma impiedica sa o urmaresc cu o plecere deosebita.

Mie mi se pare asa de urita ca devine frumoasa! :) Si nu glumesc, n-are o trasaura ca lumea pe fata aia, dar luate la un loc, chiar devine frumoasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, am mai citit pe sărite. Am putin timp si îți răspund, sa nu uit :). Nu e un resort aici unde stam, sunt apartamente de închiriat. Al nostru e asta: http://www.rentavillaphuket.com/ourproperties/apartamentos/apto%20SPBD780/index.htm

Chiar arata ca in poze! Noi nu obișnuiam sa închiriem așa luxos, dar acum suntem o Gașca mare si asta am gasit. Am incercat tot felul de variante, inclusiv bungalow-uri pe plaja, dar toate ieșeau mai scumpe. Asta a fost cea mai ieftină varianta. E putin prea aglomerat pentru gustul nostru, noua ne place mai retras, unde am fost acum 4 ani așa era, acolo am avut închiriată o casa de la un suedez. Apartamentul asta e de la un francez. Plaja e la 10 min de mers pe jos. Ce e nasol e ca blocul e pe o panta foarte abrupta, e greu si la coborâre, nu mai spun de urcat. Si e mama cu noi, are 70 de ani. Insa e atât de vesela si optimista, nu-i pasa. Noi ne plângem mai mult decât ea :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai ma joc! [:)]

Pana mai vin eu pe ghetar si citesc din urma deja nu mai recunosc pinguinii [:-)))] . Bine ati venit Adina si Unicorn [flo2] .

Buflea, merci ca ma tii la current cu Globurile. Musai sa vad Boyhood in weekend, daca gasesc cele 3 ore libere. Iar Alex este super. Cand eram gravida asa mi-l imaginam pe Turbo, ca deh, mie mi-a placut sportul. Dar surpriza: Turbo e turbo la dat din gura, nu din picioare. [:)] Si mi-a placut la nebunie Imitation Game. Iar englezul e preferatul meu. De cand am vazut Sherlock!!!

 

Mai revin eu [:)]

PS. Strig prezenta: Glimmer, Aschi, Karu, Strumfi? Si mai sunt....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...