Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

Comisionul il plateste sau cel care trimite, sau cel care primeste, se alege in momentul trimiterii.

 

Poti sa-mi dovedesti cumva ce spui? adica vreun link de la paypal sau printscreen, pentru ca eu nu am intalnit pana acum optiunea asta,adica dreptul de a alege cine plateste paypal fees in momentul in care faci o plata cuiva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Julia, bine ai revenit!

 

Didi, albușuri maturate sunt albușuri ”învechite” (le separi de gălbenuș și le pui într-un castron acoperit cu un șervețel la frigider unde le ții 24 de ore), ca de exemplu aici. Rețeta pe care ți-am dat-o zice că nu e nevoie. Aici e un alt articol pe aceeași temă.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa-mi dovedesti cumva ce spui? adica vreun link de la paypal sau printscreen, pentru ca eu nu am intalnit pana acum optiunea asta,adica dreptul de a alege cine plateste paypal fees in momentul in care faci o plata cuiva.

 

Si la mine e la fel, cand trimit pot bifa daca platesc eu fees sau destinatarul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a schimbat ceva in politica paypal-ului in ultimul an? E drept ca il folosesc din an in paste, eu doar primesc bani, sotul mai lua cate ceva si platea cu paypal, insa niciunuia din noi nu ii e cunoscuta clauza asta optionala si nu suntem chiar  novici, ca sa zic ca nu as fi observat, ori ca nu inteleg ce scrie...

 

Eu am primit de la o mamica romanca din Dubai cei 130 euro, acum vreun an jumatate, locatia conteaza oare pt comisionare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna

 

bag de seama ca va faceti de cap si m-ati ignorat. sa recunoasca care a stat la colt.  [flo2]

 

din paypal se iau bani atunci cand primesti, daca trimiti se iau celui ce-i trimiti. asa stiu eu, asa se intampla la noi. 

 

Rufus, macar ai slabit cativa centimetri dupa atata urcat si boborat scari? 

aseara si noi am ramas fara caldura. si barbatul e foc si para.  a dat cateva telefoane la proprietar si o firma, deci maine vine un domn sa vaza care e problema. caloriferul din sufragerie nu se mai incalzeste aproape deloc. bine ca in dormitoare functioneaza. 

 

 

 

buflea, bafta cu turneul. pune batul pe sot sa mearga la des la dentist. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, oare de ce n-au ieșit? Aaa, cred că știu: eu am făcut porție dublă, am uitat să-ți spun, poate ăsta a fost secretul [:)] . Spune-i lui Patrick că îi fac eu o tură de biscuiți, sper să-mi iasă la fel, să nu dezamăgim copilul!

Baai, dar au iesit!! Mie si lui tac-su ne plac la maxim. I-am pus si ciocolata alba, cum a vrut, da? Dejaba. Nu-s ca ai tai! [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, la care colt trebuia sa stam? :)

 

la tine nu cred ca-i valabil, mai ales ca ai facut biscuiti si te lauzi aici in gura mare ca is f buni. 

sa steie la colt doamnele cu caltabosul, sorici si carnati. se stiu ele.  [il]

 

si aseara cand m-am dus la scutece, m-am tot gandit cum a mancat Frau Julia doi metri de sorici. (am retinut bine, doi metri?) 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...