Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

si aseara cand m-am dus la scutece, m-am tot gandit cum a mancat Frau Julia doi metri de sorici. (am retinut bine, doi metri?) 

 

Partial adevarat. A fost jumatate de metru, nu doi, o banda destul de lata, pe care am portionat-o dupa libera placere si am consumat-o timp de 2 zile si-o carte jumate... :)) Nu ma invidia prea tare, ca dupa ce am mai servit fripturi si alte 'porcarii' pe unde am tot fost invitati de craciun, asa m-a luat o lehamite si-o greata, nu stiu daca de la ficat sau din alte cauze [clo] , insa ultimele zile de vacanta le-am petrecut zacand la soacra-mea, mancand turte cu mujdei / turte cu lapte acru/ turte cu gem de prune.

 

 Sa mai stau la colt sau sunt gratiata? [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 Sa mai stau la colt sau sunt gratiata? [fri]

 

 esti gratiata! dar data viitoare imparte cu altii, ca sa nu mai suferi singura.  [il]

 

 

 

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

 

am vazut mai devreme The Grand Budapest Hotel. frumos, umor .... si cam atat. 

maine am in plan Unbroken. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am cont de paypal (pe paypal.ch)...nu mi-a trebuit decat adresa de e-mail si un card de credit...dar eu trimit bani sau cumpar diverse si platesc prin paypal (mi-e mai usor asa, decat sa stau sa scriu mereu detaliile cardului de credit)...cand trimit bani, pot alege daca platesc eu comisionul sau cel caruia ii trimit...asa e de cand am contul, nu s-a schimbat nimic...si il am de vreo 4 ani, daca nu mai mult...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cei doi metri de sorici mi-au amintit de o intamplare din copilarie. cred ca aveam 12 sau 13 ani si intr-o iarna au cumparat ai mei un porc. imens. slanina au taiat-o bucati si au asezat-o in camara pe rafturi cu soriciul deaspura. nu stiu ce planuri aveau cu ea. 

si ce-am facut eu, copil mic si pofticios? am tot rupt cate-o bucata de sorici si am mancat, pana ma dat gata cateva bucati de slanina. asta in decurs de cateva ore, era pe dupa amiaza. 

mi s-a facut rau si vomam, mama nu stia cei cu mine, doar nu eram fraiera sa recunosc cum am decojit slanina de sorici.  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...