Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

Hop si eu, am aterizat pe ghetar direct din cabinetul medicului. Mai exact pediatra, abia azi am reusit sa-mi duc grasanul la control. Daca la inaltime nu a luat cine stie ce, sau nu l-a masurat prea bine, ca are doar 55cm, la greutate batem recorduri. A luat 2 kg in 6 saptamani, are deja 5200g.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Care mai ? Adica racii vostri se agita ca un leu si nu pot dormi pana nu se rezolva problema ?

 

 

Da, asa e racull meu. Noroc cu mine, dupa cum ziceam, ca atunci cand el este asa eu devin Zen, si zenul meu cu agitatia lui dau nastere la lucruri  bune.

 

Cand se intalneste agitatia lui cu agitatia mea iese furtuna. De aia m-am facut eu Zen.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.:)

Vad ca nu sunt singura pe care o doare capul. Acum ma doare si o masea care s-a spart in figuri:), asa ca sunt plina de dureri. :)

 

In schimb sunt sclipitoare. :) Am primit "din Canada cea mohorâtă"o felicitare care m-a facut sa sclipesc toata ziua.:))

Mulțumesc Aqai.:)

 

 

In rest nimic nou de pe frontul de sud.:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca de dimineata intrebam cum se scoate mirosul de pipi din saltea, la pranz ma intereseaza cum se scoate mirosul din cizme.

 

Am niste cizme, gen bocanc, in care ms simt foarte bine. Calduroase, putin toc, de piele ...

 

Dragilor, cand ma descalt, se simte din pod. Nu, nu au putzit asa de la inceput ...o fi de la purtat. Si NU, nu vreau sa le arunc. Le-am tinut afara toata noaptea cu riscul de a ma incalta cu ele inghetate dimineata ...la inceput nu au mirosit, ca putoarea era si ea inghetata ...dar xand s-a dezghetat ????

 

Alta rezolvare in afara de a le purta asa sau de a le arunca mai exista ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca va doare capul, recomand o portie buna de ras : filmul Supercondriaque - Ipohondrul. E o comedie superba, am ras cu lacrimi, sigur o sa-l mai vedem inca o data candva! L-am vazut pe filmehd net, cu subtitrare.

 

In rest... ok, astept sa vina primavara, am multa treaba si energie ioc. Am gatit azi de m-am spetit, copiii au strambat din nas, imi vine sa-i trec pe ceai si biscuiti vreo doua saptamani, ca sa aprecieze apoi o ciorba cu sfecla si cartofi adevarata! [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...