Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Ca sa raspund si eu Simonnei...Eu ma simt mult mai relaxata, mai stabila emotional si ma bucur parca mai mult de orice detaliu al vietii. In privinta celorlalte aspecte...ceva dureri de genunchi cand ma aplec, ceva riduri pe la coltul ochilor, dar nu-i bai...nu ma deranjeaza deloc. Parul alb il posed de multisor dar il acopar permanent cu vopsea, in schimb am inceput sa am ceva probleme cu vederea si cu pierderea din greutate f.f. greu. Vorba aceea se pune cu kilogramele si slabesti cu sutele de grame. Eu sunt pregatita deja de calamitati naturale...in caz de inundatie am colacii in permanenta la mine. Dar ce ma infricoseaza mai mult e sa nu ajung sa am o "fata de bulldog"...cu falci din acelea pe lateral... [batcap]

Oricum, nu arat varsta care o am... [:)]

 

Fleurdelise, sanatate sotului!

 

Ralualexandrei, urata chestie. Ramai intr-adevar cu un gust amar...

 

Elyda, sanatate Trubadurului!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

.Aia cu ochii pe ei, ca uite-l p- ala, da' pe ala il vezi..io nici macar nu remarcasem, aka exercitiu' incepea sa se piarda. Si ala a fost doar inceputu'!

 

 

am doua variante pentru tine: ori ai acasa un exemplar minunat, care inca iti ia ochii. daca raspunsul e NU, citeste mai jos...:

ori iti mai trebuie o iesire din asta, ca precis incepi sa te uiti si tu... ca doar asa ceva nu se uita, e ca mersul pe bicicleta [:)]

alege ce ai chef, dupa dispozitie :))))

 

no. 2: imi pare bine ca testul rapid zice NU. inseamna ca NU e. da niste hexoral spray, niste tantum verde, un ibuprofen/paracetamol de dureri. daca se simte mai ok si vrea sa mearga la sport, du-o. eu in cazuri din astea ma bazez pe ce zic ei, daca se simt au ba in stare sa faca fata unui antrenament.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina dupa ce ei i s-a furat telefonul,unul foarte scump dealtfel ,dar pe care l-a recuperat intre timp,el i-a montat cu acceptul ei un program spion pe el cu ajutorul caruia poate fi localizat si folosit ca microfon pt discutiile ambientale,totul cu ajutorul laptopului de acasa.Nu conteaza daca telefonul este inchis sau deschis.

 

Nu stiu foarte multe despre "motivatiile" lui insa stiu cata loialitate si iubire ia demonstrat aceasta femeie in 7 ani,eu nu cred ca as fi putut sa fac ce a facut ea si nu merita chestia asta.

 

Da eu ii duc pe ai mei la antrenamente in situatii dintr-astea si am observat ca le amelioreaza starea nu le-o acutizeaza.

 

Rufus daca vrei iti dau nr de telefon al ursului poate ai nevoie de un sfat sau arunca si el un ochi la centrala.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la accidente si varsta celor ce le fac, e clar de tot ca tinerii (25-37) sunt mai "activi". Cel putin aici...ca de-aia vor companiile de asigurari sa-i taxeze cel putin dublu.

Despre mersul incet ce sa zic...asa nici jumate din femei n-ar trebui sa conduca...ca se cozaie, dom'le de numa! Nu, nu voi...pinguinii sunt agili, sprinteni, indiferent de varsta si rotunjime... [:)]

Acum ca am stabilit ca vine primavara, m-a pus Tora si am luat lamai, morcovi si miere, sa faca un cocktail intaritor...ca ne cam lasa puterile si ne biruie virusii, ca pe Trubadur.

Am schimbat si firul la centrala, mult mai repede si elegant, pentru ca am facut echipa cu nevasta si ea trebuie ca a fost barbat intr-o alta lume, dupa cum percuteaza...deci avem caldura.

Sanatate bolnaviorilor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jullia,

 

sunt asa scumpi copii tai. si cata bucurie, fericire de-a dreptul.

 

 

Rall,

 

ce crezi ca am fiert io aseara? Galbajul, of course. Azi il prajesc si eventual il pozez. [:)]

 

 

la mine se spune Chisca ( Bombi [flo2] ) la stomacul de porc, din care se face Toba

Eu m-am tinut de cuvant si l-am scos dimineata de la congelator  [pk] ,la pranz am si eu caltabos,Viviana te bagi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...