Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

Sunt suparata.

Azi trebuie sa plecam la turneul de hockey. Closingul e terminat si asteptam intrebari de la corporatie. Din acest motiv nu ma lasa sa plec mai devreme, ca daca vin intrebari si eu nu sunt aici sa raspund.

 

Asta in conditiile in care in Europa este deja oea 19:00 si probabil aia de la care așteptăm întrebări sunt bine merci acasa cu familia.

 

Dar daca imi dau demisia, cine raspunde ?

Dar daca mi se face rau, cine raspunde ?

 

Asta e ...o sa plece barbatul cu copiii si eu o sa ma duc maine.

 

"Asta e" pe naiba ...imi vine sa fac isterie, sa ma dau cu fundul de pamant.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitari Julia! 

A cautat acum pozele cu piticii care fac pizza, si am vazut ca le-ai sters:-( Vroiam sa i le arat si fetei mele (15 ani) pe care nu o interesaeza bucatareala:-( (doar cp,cackes face).

 

Avem si noi o familie aici, au 5 copii intre 21 si 9 ani. Primele 3 sunt fete (cea mare e studenta in Tm la stomatologie), ultimii baieti! Tare imi place sa-i privesc "de-afara". Xoncediul i-l fac in general in Grecia, 3 sapt la o vila, apoi in Ro..In vacanate, 2 din ei, rpin rotatie, pleaca cu bunica in tari exotice.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar repet, e doar meritul nervilor lacsi ai lui barbatu-meu, ai mei sunt mai incretiti cand vine vorba de bucatarie. In schimb, am rabdare sa le plasez chilotei, maieuri si sosete la impaturit si pus la loc, in sertarele fiecaruia. [pk]

 

 

* Am sters  pozele, ca suntem la peste 50 de pagini si ma tem sa nu se inchida capitolul si sa ramana pe aici, parca pe la pagina 40 se facea ordine,nu?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

micky, eu nu stiu cum e cu ecografiile, dar nu-mi amintesc ca aici sa se faca, sa fie recomandate....buflea tu ce stii?

 

cand William avea doar citeva luni, mi-a disparut din casa un surubel ascutit de la ceasul din dormitor.

dupa ce am rascolit toata casa , fiecare centimetru, plinsete...disperari...ne-am dus la doctor sa cerem ecografie ceva...convinsi ca William l-a inghitit.

dr nici vorba sa ii faca ecografie decat daca -am fi spus ca l-am vazut noi cind l-a inghitit.

a zis ca eccografia e prea invaziva si nu se face decit in caz de urgenta in cazuri sigur neccesare.

 

asa ca...nici acum nu stiu unde e surubul ala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarcina usoara, Julia! Ai niste copii foarte frumosi!!

 

Eu intrasem sa va spun ca ma doare capul si vad ca e tendinta generala. Si simt ca m-am ingrasat dae nu am chemare sa fac nimic. Ma simt dezorganizata, obosita, am mult de lucru. Peste doua saptamani am un examen si nu am pregatit nimic. Si e musai sa ma apuc!

O fi astenie de primavara?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Principii si verticalitate

 

Am niste reguli morale pe care nu le incalc.

Daca am convingerea intima  ca eu am dreptate sau ca am ales calea cea  buna de urmat merg pana la capat.

Daca stiu sigur ca eu am dreptate intr-o chestiune ma contrazic. 

Am indoieli. Nu sunt adepta lui negru si alb. 

 

In ceea ce priveste verticalitatea sunt unele cazuri in care abdic de la principiile mele si unele in care nu sub nicio forma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jullia, sincere felicitari!!! le meriti.. [flo2]

 

m-ai ca as face o cerere la casa voastra..la ce veselie e acolo!!!! oferte de cazare aveti?!

 

s-ar putea sa ai dreptate cu copii si regenerarea. cand era mama mea de varsta mea, io eram un bebelus alaptat. si era mai sprintena decat is io acu. si da sunt nr 5. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea,

 

am un manunchi de reguli la care tin.din cand in cant ma trezesc ca nu mai sunt ferma, sau mai ferma intr-o directie si putin in alta, decat acu X ani.

 

pe DC nu intru in discutii ample, contradictorii, ca-s precum trestioara. io tin cu toata lumea, care stie sa argumenteze. Asa ceva de neconceput [fri] .

 

incearca sa te tii departe de discutii care iti fac rau, esti sensibila, e si normal de altfel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...