Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am primit astazi cutia cu ce a castigat Silvi la concursul de pe FB, pentru pisica.

- 2 kg de hrana uscata (boabe)

- o cutie mare de metal pentru depozitat boabele, cu capac si pisici deseneate pe ea - tare trendy!

- un laser pentru pisici intr-un etui din piele ecologica

- o paturica, gri, pufoasa cu o pisica desenata

- o mare enciclopedie a pisicilor, o cartulie mare, mare si grea cu poze color superbe, foi veline, rase de pisici, anatomia pisicilor, comportament, samd.

 

Si sunt trista ca tocmai ce am aflat ca Loteria s-a inchis si nu mai poate juca sambata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi este frig, frig si port dresuri groase pe sub pantaloni si sosete de lana in cizmele imblanite.

Nu imi place sa port caciula pentru ca transpir si ma mananca teasta, insa port de la un timp pentru ca imi ingheata tamplele si ma ia dureerea de cap.

 

nu inteleg cum de aia ce nu poarta ciorapi sub pantalon, iarna, nu crapa de frig - adica fii-mea si barbatii in general.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm...ia sa-i zic si Torei asta...

Ea foloseste pijamaua.

[:)]

 valeu maica,  [fri]  poate te trimite sa dormi in garaj. 

 

sa fie clar, dorm cu pijama, obligatoriu cu maneca lunga, plus una bluza pe dedesupt, iar maneca trebuie sa aiba manseta sa nu se ridice in sus. si ciorapi lungi, sa tina bine cracul de la pijama sa nu alunece. plus manusile.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu ma credeti, dar de cand s-a instalat coana batranetea la mine in oase, ma imbrac asa cum nu credeam acum cativa ani. fular, manusi, dres sau sosete groase? nu stiam ce-s alea. sa ma vedeti acuma.... am manusi pe categori de frig, asemenea si dresuri, cu den 20, 40 sau 70.  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...