Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

wow Julia!  [flo2]  [il]  n-am cuvinte, iti dau flori si ma invit la voi cand faci o tura de gogosi. 

 

 

 

sa va pun si eu o poza?  [il]  poate se face lumina pe ghetar.  [soricel]

 

sunt inca in pijamale si in pat. intre doua filme am bagat somn de voie. barbatul e cam ingrijorat. 

 

 

 

mado, cauta si citeste pe net, andreilaslau, dieta ketogenica. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Taci bre ca avand trei copii plus unu la purtator ...si erai juma cat mine gravida cu doar unul....io facui 120 kile la 33ani....160cm circumferinta la 165cm inaltime...la doi ani de la nastere ziceai ca nasc acus....acu abia mi am revenit...ma rog muncesc la asta....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, eu am pus poze, ca sa o ajut pe Mada cu imaginatia , ca pe langa bat si bata, mai sunt si alte forme pe lumea asta.  [pk] 

 

E drept ca in ultimii 6 ani am alaptat continuu, fara exagerare, pe asta pun eu 'vina' faptului ca nu prea au functionat curele mele de slabire, grozave teoretic, dar anemice totusi in fapt. M-am mangaiat (pe toate formele... [clo] ) cu ideea ca in timpul unei cure de slabire, se elimina tot felul de toxine, care se pot secreta si in laptele matern, asa ca...  life is beautiful, plina de forme cu culoare. Macar n-am facut riduri, ajuta la ceva si grasimea asta... [soricel]

 

 

Viviana, asa mi se intampla si mie si chiar ma bucur cand se mai strica ceva si nu am acces la computer, ca timpul se dilata atunci si am vreme sa schimb relieful multor chestii din jur...

 

Kari, chiar sunt curioasa de noua ta freza, nu mai spun ca nu am prins poze cu tine pe forum, de cand ai slabit. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari eu fac efort odata cu eva....inot cu ea,de dansat merg odata cu ea....de mancat mananc ca si grasunelul...am nevoie de energie sa rezist de la sase dimineata la opt seara...acum sunt obosita pe bune...rupta.ketogenica?nasol e ca nu da exact ce si cum doar generalitati....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Upa ce nu am apa sa n am nici net?da n am omorat pe nimeni....i oricum sunt suparata....de la inot si dans s au dus umerii s au intarit si micsorat diverse....in afara ghici....tzatze.sunt tot maaaari...tot 75D....si refuza sa se micsoreze....si cele mai faine sutiene sunt alea mici....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...