Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

astazi la noi meniul e:c

ciorba dde fasole cu ultima bucata de afumatura.

shrimp scampi

 

desert....hmmm...nu stiu...poate o negresa.

 

I-am facut de mincare si lui Pepper, pui +pipote de curcan, morcov, cartof, garbanzo beans, orez.

 

am reusit pana la oara assta, ora 12 sa string si bradul, ornamentele de afara, facc mincare...mai am de maturat, spalat pe jos...dupa cum se vede ca stau pe net...va imaginati ce chef am...

 

buflea, tu care ai leasing la masina...mai platesti registrare anuala si asigurare? cat dai pe luna?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc, Michelle. [:)]

 

 

 

Kari, se cheama  Cu ce ti-am gresit noi, Doamne? Nu stiu de ce nu merge linkul... Iti recomand din toata inima sa vezi Ipohondrul, totusi, daca ai timp de o comedie frantuseasca,  cred ca e cel mai bun film de ras in hohote vazut vreodata, fara sa fie cu poante indecente sau fortate.  

 

http://filmehd.net/supercondriaque-2014-filme-online.html

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, pierdusem pozele, dar merci ca le-ai mai pus odata. Arati super! Abia astept sa ne intalnim!

 

p&ana, imi pare rau ca la tine si la julia am ratat pozele de dupa amiaza. Salutari si de la noi!

Julia, merci ca ai pus dimineata din nou pozele[flo]. Mi-ar fi placut sa le vad si pe cele de dupa amiaza:-)

 

Kari, filmul asta l-ai vazut? "monsieur claude und seine töchter" e f draguta comedia.

 

buflea, bafta copilului la ultimele meciuri!

 

fleur, sanatate sotului.

 

mihaelas_s vacanta placuta in continuare!

 

 

Noi ne uitam la comedia Last Vegas.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...