Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sprincene


ab5174

Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 5 years later...

Ieri am fost la cosmetica sa-mi vopsesc genele, si m-a convins cosmeticiana sa imi vopsesc si sprincenele ca au inceput sa apara fire albe. 

Cred ca i-am spus de citeva ori ca le vreau cit mai deschise la culoare; ghinion au iesit destul de inchise. 

Genele sint vopsite albstru inchis, si acum am sprincene satene aproape spre negre, reunosc ca  nu ma recunosc cind ma uit in oglinda  [:-)))]  

Am citit tot felul de sfaturi pe internet, cica dupa o saptamina se mai decoloreaza.

Aveti ceva sfaturi?

 

Acum ma duc la tuns si ma gindeam sa-i spun coafezei sa le revopseasca  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost la cosmetica sa-mi vopsesc genele, si m-a convins cosmeticiana sa imi vopsesc si sprincenele ca au inceput sa apara fire albe. 

Cred ca i-am spus de citeva ori ca le vreau cit mai deschise la culoare; ghinion au iesit destul de inchise. 

Genele sint vopsite albstru inchis, si acum am sprincene satene aproape spre negre, reunosc ca  nu ma recunosc cind ma uit in oglinda  [:-)))]  

Am citit tot felul de sfaturi pe internet, cica dupa o saptamina se mai decoloreaza.

Aveti ceva sfaturi?

 

Acum ma duc la tuns si ma gindeam sa-i spun coafezei sa le revopseasca  [:-)))]

eu zic sa le lasi asa, ca s-or decolora ele, Sa nu le faca si mai inchise daca le revopseste. Eu folosesc mascara pentru sprincene daca apar fire albe, asta daca ma pot abtine sa nu le smulg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pina la urma le-am lasat asa. 

M-a convins si coafeza ca de fapt nu sint obisnuita cu ele, inainte erau si decolorate de la soare. 

Dupa 4 ore de stat in oglinda la coafor  [:-)))] cred ca m-am obisnuit cu mine, si acum chiar imi plac; am si fata bronzata - zic ca de data asta merge. 

Data viitoare cind le mai fac, clar ca 2 nunte cel putin mai deschise. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...