Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello girls.

Ne-am întors din vacanta din Italia unde din 10 zile 9 a plouat. Asa ca am ajuns acasa la 23 si pana la 4.30 am spălat, întins haine impachetat si facut bagaje si am fugit a doua zi la.spa in Tg Mures. Ne-am balacit doua zile aproape non stop sa ne luam revansa pt vremea proasta ce am prins-o in Italia. Am fost si la zoo vineri im drum spre casa si sâmbătă am avut party la Andrei cu 16 copii si 30 de adulti. A fost super obositor pt mine si sotul meu dar a fost un party reușit pt invitati. Copiii s-au distrat de minune. A fost pictura pe fata, căutare de comori, cățărat, lansare de lampioane. Am ajuns din nou acasa la 23 si Andrei evident a vrut sa despachetam cadourile. Azi nici nu vrea sa audă aa iasă din casa. Construiește lego, ne jucam diverse jocuri....nu stie pe care sa mai pună mana. O parte le-am.ascuns si i le.vom.da altadata.

De maine începem gradi si joburile.

Sper ca sunteti bine cu totii.

Saptamana usoara va doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

La multi ani Stef! Sa fii fericit, iubit si sănătos. Gabi sa te bucuri de viata alături de băietii tai. Sper ca sunteti ok.

 

Anamaria, la.multi ani cu întârziere lui Matei. Sa fie fericit si sănătos si voi sa va bucurati de el. Sa stii ca si eu am avut mari emotii cu party ca se vor imbolnavi copiii fiind prima.saptamana se gradi dar incredibil ce noroc am avut ca au venit toti....a fost mai cald atunci si nu s-au racit. Andrei face si el inot si role. In primele doua ore a tot bombănit ca il dor picioarele si ca e greu dar ieri in a treia ora nu stiu ce a pățit dar nu s-a oprit 50 minute din rolat decât sa ceara scurt apa si gata. A mers printre jaloane ( are role cu doua roti im spate dar cand va zice antrenorul vom trece doar la una). Asta de fapt e pregtirea înainte de schi - tot cu antrenorul asta va face. Într-adevăr pentru 4 ani e greu de gasit sporturi. La tenis ar vrea el pt ca are colegi care merg dar noua ne-au zis antrenorii nostri de tenis ca pe la 5 ani ar fi bine pt incheietura. Iar baschet doar de la 6 ani. Astea sunt sporturi care se fac la gradi si el ar vrea la toate. Poate la tenis din primavara il.vom.lasa daca mai insista ca oricum fiind multi mai mult se joaca nu cred ca ii va forta mana intr-o ora pe saptamana cu 6-7,copii in grupa. Vom.vedea ce vrea el. In schimb trebuie sa începem logopedia pt ca are un R americanizat ( noua ne place acum dar ca adult poate nu va fi la fel de amuzant) pe Ș il spune mai mult s cu limba intre dinti. Va merge de doua ori cate 30 minute pe saptamana la gradi cu logopeda gradinitei. In rest ok. Azi il mai sărbătorim odata in familie.

Weekend fain

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA multi Ani, Andrei! Sa fii sanatos Si mereu fericit!

Norma, sa va bucurati de el ca tare fain fecior aveti! Ms pt urari.

 

Anamaria, la multi Ani Lui Matei!

Corina, la multi Ani Lui David!

Sa va traiasca, fetelor, si sa tinem legatura sa scriem cum am dansat la nunta boboceilor.

 

Noi bine. Fain E sa merg la job, am pauze pt mine haha Si e fain Cu colegii.

D s-a adaptat la gradi, E fericit cd ajungem acolo. Ieri am fc vaccinurile lui D Si azi noapte a fost groaznic. Avea ceva muci dar un inceput doar, a fc febra inspre dimineata, Nas infundat Si fff plangacios. Nu am mai patit asa. Sper sa fie bine.

 

MA cheama S sa MA Joc Cu El. Pupici

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...