Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

Hello,

 

a citesc zilnic dar nu mai am timp sa scriu. La servici nu am timp nici sa merg la baie, acasa când sunt cu Andrei nu vreau sa stau pe telefon iar dupa ce adoarme si eu pic lata.

Suntem intr-o f buna, încearcă chestii noi de mâncare, papa f bine, acum e f cuminte ca op așteaptă pe iepuras cu cadouri.

Stăm afara f mult, pana e seara si ne e frig si gata.

Va las, mai intru când pot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ciao, Norma!

 

Mirabela, atunci lasa-l, fa-i baie f rar si poate-si revine. cine stie ce-i in mintea lui?

 

Kytana, cum mai sunteti? cum dormi, cu ambii in pat? se trezesc noaptea unul pe altul? cum mai e Luca?

 

Oli, wow ce gagica misto! te-am vz pe fbk la show... wow!

 

Corina, voi ce mai faceti?

 

Ela, te "stiu" de la alte subiecte, habar n-aveam ca ai o bobocica de-a noastra! welcome si mai intra la povesti!

 

Andreea, ce mai faceti?

 

Booob, ce-ti mai fac florile? tu cum mai esti?

 

si cine se mai stie, poate mai dati vesti, va laudati, va plangeti etc.

 

Carmen, cum mai sunteti? :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Calin s-a cam subtiat in ultimul timp, nu mai mananca cum trebuie dar s-a si inaltat, e un lungan. Mi-era drag mai bucalat dar e bun si asa. Nu stiu ce are dar si-a injumatatit portiile de mancare, cam de cand a fost cu mucii astia. Sper sa-si revina cat mai repede.

 

Da, pacat ca nu mai este asa activitate pe aici, mai ales acum cand pot si eu sa mai intru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

De ieri am scăpat de suzeta. Desi o folosea doar la adormit am vrut sa scăpăm de ea. Am taiat-o Putin cu foarfeca si a zis ca e stricată. A cerut alta, i-am zis ca nu avem si pe când sa adoarmă a zis : Sunt supalat mami ca s-a sticat suzeta si am o lacrima.

Azi a mai rămas încercat de doi ori suzeta si nu ii place asa ca gata.

In casa nu mai folosim pampers deloc si se cere la olita dar mai face pe el pana ajunge. Azi a fost prima zi fara nici un incident. Kk nu mai face in pampers sa chiloti demult.

De luni începem cresa. Offfff....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca v-am spus ca am fost la dentist (stiti ca avea pete pe dinti) i-a curatat pe cei de sus si a stat Andrei f cuminte, singur pe scaun, s-a uitat la desene si doamna cu o perie rotativa i-a curat. Si ii tinea in gura si aspiratorul de saliva, incredibil de cuminte. Săptămâna viitoare mergem pt partea de jos si apoi mă gândesc la sigilare.

In rest avem o perioada f buna cu el dar noi suntem f obositi.

Noapte buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Norma, bine ca ati scapat de suzeta. Calin a avut un dor de ea dupa vreo 3 zile dar apoi a uitat total.

 

Voi cat timp le mai dati lapte praf? Eu am de gand pana pe la 3 ani maxim, sa trecem de perioada asta rece si apoi il scot, il mai bea la biberon si poate scapam si de el. Aseara i-am dat lapte de vaca amestecat cu lp (ca nu mai aveam destul) si vad ca l-a baut, n-a zis nimic. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...