Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

Merci mult de incurajari, dragele mele.

 

Fleur, eati o scumpa! Sper ca Eric e bine. N-am mai intrat de mult pe la voi, mai vorbesc cu fetele pe Fb.

 

E groaznica epidemia asta. Spitalul e in carantina, pe noi nici nu ne lasa sa iesim din salon, vizite nu avem voie... ma intslnesc cu sotul pe hol sa-mi dea diverse, nici nu-l lasa pe sectie, d-apoi in salon...

 

Carmen, drum bun! Stati mult?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Carmen de belea Paulica al tau, si Calin mai face figuri din astea, vrea tricou peste hainele din casa si uneori e transpirat tare dar nici nu-l da jos.

 

Sa va mai zic una legat de baie, aseara a trebuit sa ma execut si sa-i fac dush ca asa a vrut el, desi ii facusem si cu o zi inainte, eu acuma nu-i mai fac zilnic. Si mama mi-a zis ca ieri l-a spalat de 3 ori la fund ca asa a vrut el. Ciudati mai sunt uneori!

 

Are niste bube pe corp de vreo 2 zile, a mancat un crenvusti si sigur de la el, altceva nu a fost nou. Faza e ca desi mancase cu 2 zile in urma, ii tot ieseau bube noi... voi ati patit asa? I-am dat aerius si pare mai bine azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello !!! Am recuperat si eu astazi , din urma.Andrei e pe punctul de trezire,deci nu cred ca apuc sa povestesc prea multe.

 

Gabi,suntem bine,multumim de strigare.

Mergem dintr-un muc in altul.In rest oky.Si al meu zice

 

Din discutiile trecute,ce-mi mai aduc aminte:

 

La baie nu avem problume,tine capul pe spate si il clatesc cu dusul.Doar in decembrie mi-a plans la spalat pe cap ,cand am fost in Germania,presiunea dusului era f mare si mi-am dat seama cam tarziu ca-i zboara parul....

 

Cu mancatul stam prost ca de obicei...mamanca bine,dar e fixat doar pe anumite alimente : Lapte dimineata si seara cu paine unt si gem (200ml) ,cu cana...deci nu avem alt mic dejun sau cina,nu vrea si punct.Pranz:Omleta,mamaliga cu cartofi si ou,ciorba,orez cu carne,astea-s cele mai dese.Nu vrea sa incerce altceva.Mazare nu,peste nu,mancarici nu,pui cu smantana nu,fasole nu.....off

 

Cel mai mare stres al meu acum e gradinita....L-am inscris la una privata,a mers o saptamana,timp in care numai a plans,de 2 saptamani e racit....acum am auzit pareri pro si contra despre aceast grafi,vrm sa il dam la stat,e una cotata ca fiind cea mai buna....Dar o sa planga si acolo

Eu o iau razna,nu mai rezist cu el acasa non stop,e f energic,plictisit in acelasi timp...face numai ce nu are voie,numai xe vrea el....

 

Kytana,pupicei la broracei.Multa rabdare si putere.De ce nu il duci la cresa pe Luca?

 

Oli,sanatate ,draga de ea prin ce trece.Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am recitit si am vazut si cate greseli s-au strecurat ,dar sunt sigura ca voi ma iertati.

 

De dimineata am fost la doctor.S-a trezit cu o temperatura a corpului de 37.8 , mucii care izvorasc apa,ochi impaienjaniti si putina tuse.Ne-a dat nurofen si panadol , 2-3 lingurite pe zi alternat,vibrocil si mucosin...Acum doarme...

 

M-am saturat de racelile astea fie ele si scurte si usoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, te pup. Sanatate multa piticului!

La Maya s-a manifestat ciudat gripa asta nenorocita: a tusit de 2-3 ori, a facut febra 36h, timp in care ii curgea nasul si lacrima intruna. Apoi nu a mai facut febra, tusea rar, credeam ca am scapat. Si peste o zi jumate s-a plans ca o doare capul si nu mai putea sa se miste....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...