Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gabi succes la gradi. Sunt curioasa cum vor fi primele zile. Sper sa ii placa si sa se acomodeze repede si sa nu se îmbolnăvească.

Ha ha Olina fost tare faza cu Maya. Andrei când nu înțelegem ce zice repeta tot mai tare ca si cum am fi surzi nu isi pune problema ca el nu pronunta bine. dar ne explica pana intelegem si e tare fericit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tare Maya, cred ca i-a luat pe toti boboceii la tradus!

 

al meu zice uneori ceea ce pare ca-s 3-4-5 cuvinte legate, mereu suna identic, dar noi habar n-avem ce zice! si-l punem sa repete 1x, de 2x, apoi ii spunem ca ne pare rau, dar nu intelegem. si el se enerveaza si repeta iar si iar, din ce in ce mai tare. se vede pe el ca e frustrat.

pe mine ma buseste rasul imediat, mi se pare tare comica seriozitatea lui.

pana la urma ii indrept atentia spre altceva (acum imi dau seama ca afara zice asta, deci o fi ceva ce vede??? habar n-am!) si-i spun ca poate data viitoare voi intelege :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hopaaa, unde-ati disparut, mai?

 

eu sunt franta, azi am mers in State la cumparaturi, apoi acasa cu Stef si dupa ce s-a culcat am facut o oala cu sarmale ca mi-era si pofta si nici mancare nu mai am. Maine dimineata le pun la fiert, sa avem ce manca la pranz.

 

ma tarai la pat, sper sa adorm usor. sa aveti un weekend fain!

 

p.s. va las o cafea sau o cana de ceai, dupa preferinte, si niste biscuiti cu unt de arahide, i-am facut azi dupa masa. f f buni, in vreo 20 minute ii facusem si copsesem, voi tot face de-acum. si odraslei ii plac, deci castig de ambele parti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Good morning. Si eu am facut cumpărăturile pt Pasti in afara de fructe si verdețuri.

A trecut o saptamana fara imbolnavire si azi ne-a întrebat de ce nu mergem la cresa???

Si eu vreau Gabi reteta la biscuiti asa rapizi. Multumesc.

Nu am facut niciodată sarmale si mananca cam de doua trei ori pe an când face mama/soacra.

Acum fac paste fundita cu ulei de măsline si telemea răzălita peste. Am primit comanda de la.Andrei ca sa papa la cresa.

Weekend fain.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

eu am avut program de infrumusetare azi, am fost la cosmetica. Acum sunt cu M in pat, mai suge putin sa prelungim somnul.

Gabitza, suna bine biscuitii aia. Se pot face si cu altceva? Ca Maya cu alergiile ei....

Norma, asa e, arata tare bine Lefkada, dar si pe mine ma ingrozeste drumul. Cand plecati in Italia? Eu nu am facut nici un plan pt concediu...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut si eu ciocolata azi, din avocado, ulei de palmier, cacao, migdale mărunțite, banana, miere se albine. E la congelator pana se intareste. Sunt curioasa ce va iesi.

Andrei doarme acum iar eu mă uit la serialele mele Scandal si The Good wife.

Azi i-au apărut pe piele niste bubite lui Andrei. I-am dat Aerius si încă nu s-au retras. Sper sa nu fie ceva grav

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...