Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

Norma, asta e reteta

http://www.daringgourmet.com/2013/04/10/mega-healthy-peanut-butter-cookies/

 

nu am avut wheat germs & oat bran, am inlocuit cu faina. flax nu mai aveam rasnita, asa c-am sarit.

bilele le-am facut cu scoop de inghetata, daca aveti merge f f repede. si curat :)

data viitoare sigur adaug flax, ca-mi place. Data viitoare voi pune mai putina miere as well, e de unde. ce fac in casa incerc sa fie cat mai putin dulce pt Stefan.

 

sa-mi spui daca le-ai incercat!

 

Oli, nu stiu, almond butter?

dar nu stiu, mie mi-era dor de aroma de unt de arahide in cookie. Cred ca am citit ca daca au alergii, toate "nuts" sunt de evitat, dar nu-s sigura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bubitele sunt roșiii si sunt din talpa pana in palma pe tot corpul mai Putin pe cap. La gat se opresc. Sunt f multe, mici ca un cap de gamalie. Nu îl mananca. Cel mai mult 38,5 in fundic. Are ganglionii umflati la gat mi-au zis de la infectioase.

A mai facut febra la 12 noaptea si la 7.30 dar el e f ok. Canta de când s-a trezit, a baut multa apa si lapte. Acum facem puzzle. Ca si cum nu ar fi bolnav.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca pur si simplu nu stiu care din bolile de piele cu erupție le-a făcut si atunci o numesc generic viroza eruptivă. Daca ar face analize de sânge ar sti dar nu au chef probabil.O sa mă sfătuiesc luni cu pediatra. Nu as vrea sa il chinui degeaba sa ii iau sânge dar poate ar fi important de stiut totusi ce boala e.


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asta mi-a amintit de copilul meu afectuos.

Fetelor, i se pune pata uneori pe cate o fetita, de obicei mai mica de statura, dar si alea mai mari ii plac uneori, si se tot duce-n sufletul ei si spune incet "hug, hug" si daca ea accepta, cum o lasa din brate, cum iar "hug!" si iar se imbratiseaza, si apoi umbla dupa ea cerand hugs. Pana il opresc eu (dupa ce ne prapadim noi parintii de ras, of course). apoi se ia cu altceva...

 

O singura data a pupat o fetita de-a albit-o  [:)]  [:-)))]  [pk]

deci nu se intampla des, nu stiu ce anume-l face sa ceara hugs de la o anumita persoana. Ca de obicei e destul de ... reticent, nu sare el in bratele oamenilor.

 

apropo de "hug", ma gandeam ce usoara e engleza uneori! de ex. ii e f usor sa spuna "hug", daca nu eram aici probabil l-as fi invatat sa spuna "imbratisare", mi se pare complicat pt un copil de 2 ani. ai vostri cum cer imbratisarile? ce spun?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei spune hai sa te pup mami. Si ma strânge in brate , îmi da pupic si ma.mangaie si spune uite te mângâi mami. E f afectuos cu noi. Si mai strânge în brate baieti. A zis ca nu se joaca si nu ii plac fetițele ca el e băiat...sper ca e o faza ......Ce scumpic e Stef....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...