Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello.

Cum stări cu pregatirile? Eu am tras un pui de somn, iar băietii încă mai dorm. Dupa trezire mergem la parinti la masa si azi si maine. Pe mine ma doare in continuare f tare gatul, stau cu masca prin casa sper sa scape Andrei sa nu ia ceva virusi de la mine.

 

Gabi nu ne-ai zis impresii de la gradi...pe astept cu mare interes.

Sărbători fericite tuturor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sfintele Sărbători de Pasti cu lumina si liniste in suflet!  [flor] Un buchet de flori virtual si toate urările de bine, dragi mamici!

 

Sper ca sunteti bine si copilasii veseli si sănătoși!

Noi multumim Domnului, am fost si mai bine, dar si mai rau decat acum, am trecut prin diverse probleme de sănătate, dar mergem înainte  [;)] . Ne pregătim sa mergem la biserica, am fost si aseară si copiilor le-a placut. E o vreme superbă, o sa iesim mult zilele astea si sincer, de abia astept aceasta pauza de la birou.

 

Inca o data, va doresc numai bine! [paste]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ciao fetele,

sper ca ati reusit sa faceti pregatirile propuse pt Paste.

Eu ieri mi-am luat zi libera, dar jumate am irosit-o aiurea cu ceva neasteptat, apoi in 3 ore am facut cozonacul, pasca si drobul (astea 2 au fost coapte mai tarziu, dar am reusit sa le pregatesc). 

Stef a mers la gradi 4 zile. Vineri a stat cel mai mult, de la 9 la 3. a si dormit acolo la pranz. e f bine, nu plange deloc acolo. Totusi, ieri a plans cand s-a trezit; e normal, s-a trezit intr-un loc nou, si presupun ca nici nu dormise destul.

Luni merge de la 9 la 4, si sper sa intre in programul lung pana la sfarsitul saptamanii.

Acum doarme si-am fiert ouale, urmeaza sa le pun abtibilduri din alea de se muleaza pe ou. Vopsea n-am gasit faina, si ce-am observat la altii e ca intra culoarea-n ou si asta e big no-no pt mine.

astea macar sunt safe.

 

Va doresc sa aveti un Paste fericit, alaturi de cei dragi si nu numai, sa va simtiti bine si s-aveti soare si caldura!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca multumim de urări.

 

Gabi Oauuuiuuuiiiu ce veste. Mă bucur mult pt ca stii ca ti-ai dorit asta. Evident ca vei supraviețui. Va doresc sănătate si iubire.

Eu am vopsit oua cu ceva vopsea care se pune pe manusa si freci oul. Nu intra in interiorul oului. Andrei a lipit abtibilde 3D. Sunt dragute.

Acum doarme dus in asteptarea iepurasului. I-a pregătit o farfurie cu biscuiti si morcovi. I-am curatat un morcov dar mi-a zis sa nu îl pun intreg sa il tai bucati ca e nu poate papa asa iepurasul.

Noapte buna si sănătate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...