Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,

 

Fetelor, sunt multe faze trecatoare in care trec pur si simplu de la sine, chiar nu trebuie sa ne facem prea multe griji. V-am zis eu cat de urat facea Calin la baie si deodata, intr-o seara a zis "aaa, baie?" si de atunci s-a bagat in cada si i-a placut baia la nebunie... ce sa mai zic... le iau si eu asa cum vin si nu ma stresez prea tare. Asa o fi si cu impinsul... nu e bine nici sa bata dar nici sa o incaseze, la un mom dat la gradi David o incasa de la toti, apoi i-am zis sa se aprere nu sa fie un bleg...

 

Of Gabi, bine ca si-a mai revenit, sa inteleg ca de la nas facea ca tractorul si nu de la plamani sau altceva, nu? Ca sa protejezi urechea trebuie sa-i cureti bine nasul. 

 

Norma imi pare rau de sotul tau, si al meu cand il apuca boala, o data pe an sau mai rar, face o forma urata... sanatate si sa-si revina pentru botez, ce frumos ca botezati.

 

Pe noi ne-a anuntat ieri ca ne-a primit la gradi, desi pe lista initiala nu eram, probabil au mai renuntat, azi ma duc sa completez actele si ne pregatim serios pentru toamna.

 

In rest nimic nou...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine Mirabela ca sunteti pe lista la gradi. Bravo.

Daaa... Îmi place sa botezam. Avem doi fini si doua finutze. [:)] .

M-am saturat de vremea asta....de stat in casa desi mai nou Andrei spune ca prefera in casa sa construiască din Lego sau sa coloreze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi doar azi este urata vremea, pana acum a fost foarte cald. Bate vantul tare si e frigggg, azi nu iesim, de maine se reface vremea.

 

Tare mai plange saracul dupa noi ca tot plecam si el nu, cred ca la anul la gradi o sa fie incantat ca dimineata pleaca si el, eu asa sper...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

Va doresc sa aveti un weekend frumos si prelungit, asa mă bucur ca suntem liberi luni. Ieri dupamasa am avut dupamasa: Facem ce vrei tu. Andrei a ales sa mergem la.mall (era f frig deci parcuri erau excluse) cu autobuzul (asa de mult ii place, si pt ca era înghesuială a zis: Ce halababula de oameni....). Am luat pusculita lui ca a zis ca vrea sa isi cumpere un papagal de jucărie. La mall a sărit la trambulina, a intrat prin magazine căutând papagalul si in final l-a gasit. Am golit pusculita pe tejghea la doamne si in timp ce numărau ele de zor el isi strângea la piept papagalul. Tare mândru era. M-a anuntat ca mai strânge bani pt un leu sau tigru. A fost o zi placuta. Azi vrea sa mergem cu tramvaiul prin oras. .....Abia astept.

Fetelor care sunteti prietene cu Kytana pe Facebook spuneti -ne măcar cum e , cum sunt copiii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Norma ce bine ca reusiti sa iesiti asa, doar voi doi! Tare mi-as dori si eu dar cu programul incarcat si faptul ca trebuie sa ma impart, nu reusesc! Mi-as dori sincer sa ies putin cu David sa mai stam de vorba. Asteptam vacanta poate ne mai eliberam ca m-am saturat de viteza asta cu care le facem pe toate. 

 

In rest, nimic nou. Asteptam ziua de duminica, vom avea o petrecere de 1 iunie la serviciu, sper sa se distreze putin copiii.

 

La multi ani tuturor copilasilor si sa fie sanatosi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Norma, frumoasa iesirea asta a voastra...

nu pot sa nu ma mir cat de diferiti pot fi copiii astia... Ai nostri, nascuti in aceeasi zi, si tu te intelegi cu A ca si cu un baietel (mare), iar S al meu e... plin de tantrumuri si de fitze, si uneori zic ca nu intelege mai nimic!

eu cred ca mare diferenta face sa vorbeasca, sa se poata exprima. Noi mai aveam ceva pana la conversatii.

 

Mirabela, da, era nasul. acum imi dau seama ca ar tb sa-l duc iar la medic sa vad cum mai e urechea aia, ca nu i-am dat tratament. Dar din moment ce el e bine, nu-mi vine sa mai pierd vremea pe acolo, mai ales ca nu are rabdare sa astepte pana intram. sa vad...

Parerea mea e sa iti faci tp pt David in weekend. Nu astepta vacanta... atunci va fi el ocupat :)

sotul tau nu e acasa in wkend, sa stea cu Calin si tu sa iesi 2 ore cu D? Nu stiu, pe mine ma sperie cat de usor se schimba copiii astia, cat de relativ usor ii poti "pierde", incat sper sa incerc sa fac ceva daca voi considera necesar.

desi parca spuneai ca va certati de la teme- si asta mi se pare oarecum normal. Bafta sa va regasiti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello . Am intrat sa urez boboceilor La multi ani pt mâine. Sa fie un 1 iunie perfect. Noi am fost zilele astea la tot felul de activitati in aer liber. A pictat pe figurine de gips, s-a lăsat pictat pe fata. Era un tigrișor simpatic. A plâns când l-am spălat pe fata. A cântat la tobe. La microfon a cântat Ceata lui pitigoi si Vulpe tu mi -ai furat gasca. Cea mai tare faza a fost ca mi -a dat o replica....pe scurt aveam o discutie interminabila despre de ce merg oamenii la.biserica. Si nu mai contenea cu de ce...si deja nu mai aveam argumente si am răspuns Deaia...si mi-a zis Asta nu e un răspuns mami. Are dreptate... Asa ca am reluat explicațiile pana sper ca a înțeles.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...