Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

Salutare, ce mai faceti?

 

Noi suntem bine, ocupati cu una alta, mai mult pe afara dar sanatosi. Si noi am petrecut ziua copilului vreo 2 zile, a fost foarte frumos.

 

Gabi in timpul sapt. nu avem cum sa iesim numai noi ca tot timpul e ceva de facut, sambata zi de curatenie/mancare/cumparaturi iar duminica e zi de familie, iesim impreuna si asa vreau sa ramana. Da, problema noastra e cu temele si scoala, trag eu de el sa faca una alta si nu-mi place asta. In fine, mi-am schimbat tactica si sa vad ce iese.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello.

Ce faceți voi?

Noi ne-am.distrat ieri la botez,am fost nasi. A fost ok si ne-am simtit bine. Andrei a fost cuminte. S-a jucat, a fost pictat leu pe fata,a păpat bine si nu a dormit deloc până seara la 22.

Azi doar prin parcuri in căutare de umbra. De maine la.job....

Va doresc o săptămână perfecta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor dar ma ingrijorati, pe unde mai sunteti? N-as vrea sa nu mai dam pe aici si sa se piarda subiectul...

 

Norma ma bucur ca a fost ok botezul, foarte placut sentiment, n-a fost gelos Andrei pe finut/a?

 

Calin e f constipat, se chinuie sa faca peste zi, tot cere la oala dar nu iese nik, ultima data a plans ca il si doare... chiar nu stiu ce are, fructe papa zilnic, ciorba si lichide... ii fac si ceai de musetel...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello gagici! ma bucur ca sunteti bine! pe mine m-au sunat vineri de la cresa ca are febra (il duceam de marti).. sambata ne-am trezit cu o eruptie urata pe corp, am ajuns la pedi, apoi la infectioase ca "pare rubeola"..nu a fist decat un eritem viral..dar m-a durut sufletul sa-l vad iar cu febra mare, plangacios, somnolent, vroia doar in brate..la cresa mi s-a zis ca au facut febra mai multi in ziua aia..acum e bine, mai are muci putin..am fost admisi la gradi, azi s-au afisat rezultatele!...inca nu am rezolvat cu concediul, nu ne hotaram...la serviciu e nashpa rau, oricat muncim nu e destul..am un deadline pe 15 iulie, dup-aia nu stiu..cam astea, va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mă bucur ca ati fost admisi la gradi. Îmi pare rau ca a facut din nou febra. Sa stiu ca azi am intrat in casa pe la 21.30.,am stat afara de la 18.30. Pe la 22 pe când sa ne culcam Andrei se tot scarpina. Când aprind lumina era rosu pe frunte, nas, desupra gurii, pe gat in spate, pe umeri si pe.piept si se scarpină groaznic. Ilam dat aerius si acum îl tot urmăresc. E f cald in casa 26 grade, cu geamuri deschise , si e transpirat dar i s-a retras alergia. Oare ce poate fi? Nu a mancat nimic nou. E adevart ca e cam praf in casa desi spăl si șterg cat pot. Azi a plecat zugravul înainte de a intra noi in casa. Poate de la praf??

A si sa fie meniul complet are otita seroasa la ambele urechi. A spus medicul ca f multi copii au si parintii nu stiu pt ca nu doare si nu se face febra doar scade auzul pana se elimina lichidul din spatele urechilor. Pun Maxitrol timp de 5 zile si mergem la.control. Offff ce m-am.saturat de boli.

Noapte buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, si noi semnam condica la bolnavi... Febra 40.5 vineri, pana duminica a ramas la 38.7

De luni fara febra. Are otita de acum 2 sapt, nu a trecut de la sine asa ca ia antibiotic. In ciuda febrei dansa si canta asa de tare, ca eram derutata.

De azi noapte si EU naspa, cred raceala.

De la antibiotic are scaune dese si apoase. In rest e ok, mananca fructe multe, Bea apa si face zilnic. Miscare face Calin? Stef cum alearga mult, cum face daca era cazul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello,

 

am recuperat si eu o luna de citit cred.

imi pare rau sa aud ca sunteti bolnaviori. Sanatate multa piticilor si mamicilor.

Maya e bine, Doamne ajuta!

am fost super aglomerata si personal si la job. Inca mai sunt, am 6 evenimente de organizat prin tara. 2 sunt saptamana viitoare. Mult de munca, stres, oboseala, sculat la 6 dimi sa ma duc la sala (stiu!), cu Dani situatia s-a complicat, acum l-am luat la nou pe perioada nedeterminata...

s-au intamplat multe si efectiv ma simt obosita. Cu concediul suntem in pom, sotul si-a schimbat jobul dupa 12 ani....

macar Maya ma bucur ca e sanatoasa.

 

va pup si sper sa mai intru in curand. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

unde sunteti? V-ati ascuns la.umbra?

Eu am o alergie la.ochi si ma.mananca si s-au umflat Putin. Am fost ieri la.cabana si am.dat-o cu lac, poate de la lac sau de la polenul de acolo....nu stiu.

In rest ok. Încă in santier acasa dar am.terminat cu mizeria mare. Saptama viitoare vine mobila si abia astept sa pun lucrurile la.loc ca nu prea găsesc nimic prin casa.

Va doresc o saptamana minunata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...