Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

ciao,

eu ma ascund de caldura... am tot avut 25-27 de grade, ceea ce pt mine e deja prea mult. M-am dezobisnuit de caldurile insuportabile din Romania, abia le suport pe astea - cand trebuie sa fiu afara, la soare, ca in rest e ok.

Maine plecam intr-un trip de 3 zile, mergem mai inspre interior, intr-o statiune la 500 km. abia astept sa conduc!

sper sa mananc cirese pana crap, ca am tot balit citind pe forum cat se mananca in Ro de ceva vreme! :)

 

in rest... amandoi inca in recuperare, tare grea a fost boala asta. am avut cateva zile fara gust & miros, acum au revenit dar nu in forta. n-am mai fost asa bolnava de mult tare! Baby e bine, si asta-i important. Stef e si el ok, mai fericit sau ciufutzel, dupa cum ii vine.

 

Oli, ma bucur ca ai dat un semn. bafta multa si sanatate!

foarte bine ca mergi la sala, mai ales in vremurile astea tulburi, iti face bine la psihic. Dar odihneste-te as well, altfel e nasol.

 

va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello Gabi.

Distracție placuta in statiune. Sa va reveniți complet toti trei. Cand vei sti ce va fi baby? La noi s-a mai racorit Putin zilele astea. Eu am in casa 25-26 grade seara cu geamuri deschise. Pt mine e suportabil dar Andrei e ud complet pe cap. Il culc doar in pija subtire si nu vrea acoperit deloc nici cu cearceaf subtire. Încă sunt fără mobila in bucătărie si e cam haos in casa dar ne descurcam. Andrei e un scump. Are tot felul de expresii din cărțile de povesti. Orice prostie face zice Lasa lasa nu-i nimic....se repara sau cumpărăm alta (daca strica ceva). Daca ii tinem.ceva teorii sa fie cuminte etc ne răspunde rapid biiiiine biiine ....afara s-ar juca doar cu copii de la 5-6 ani in sus care evident nu îl prea baga in seamă...si vine necăjit la mine si îmi spune ca nu vor copiii sa se joace cu el. Cam astea sunt noutatile. Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ciao Norma, cred ca doar noi doua mai umblam pe aici. :)

 

sau gresesc? heloooooo, mai e cinevaaaaaaaaa?

 

in "vacanta" a fost tare frumos, inoata Stef al meu (cu pernute din alea la maini) si ii place sa sara-n apa, se scufunda cu mare placere (ceea ce ma bucura, ca eu nu suport nici fata-n apa, ce sa vorbesc sa fiu cu totul in apa, brrrr)

a fost in extaz, ce mai!

 

drumul cam lung, dar a trecut!

am mancat si eu cirese si caise sa-mi ajunga! (o saptamana lol)

am descoperit ca-i plac caisele.

 

Oli, ce face Dani, poate da mai departe?

Maya cum e?

pregatiti ceva concediu?  citesc ca-n Grecia se ieftinesc ofertele turistice, dar nu am cautat personal sa vad daca e adevarat.

 

Mirabela, ati inceput vacanta... cred ca si discutiile se vor rari o perioada macar.

 

va pup, sper ca sunteti sanatosi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

Mă bucur ca a fost ok si v-ati relaxat. Felicitari înotătorului. Eu tot in renovare. Zilnic ne spune meșterul ca maine termina si zilnic intervine ceva. Am reusit sa pun cateceva in mobila dar încă îmi lipsesc unele usi deci nu pot sa pun tot si mai am oale in living. Mă culc zilnic la 1 noaptea ca încerc sa stau cat pot cu Andrei si dupa ce adoarme mai fac cateceva. De maine încep si pregătirile de concediu si vineri decolam . Abia astept ca sunt f obosita. Îmi pare rau ca intram tot mai putine. Asta e ....Noapte buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, ce mai faceti?

 

Noi suntem bine, sanatosi, timpul nu ne ajunge. Am intrat in vacanta, e mai lejer cu programul dar stam mult pe afara.

 

Gabi felicitari pentru fratior, sa fie sanatos si tu sa ai sarcina usoara.

 

Nu avem nimic planificat pentru concediu, vom merge la mare si la munte.

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

In sfârșit suntem in vacanta. Am terminat si cu renovatul, in ziua in care am plecat.

Andrei e f incantat ca are pătuț in camera, e f cuminte, in avion a ajuns pana in cabina pilotului. E f incantat ca l-a lăsat pe scaun si i-a pua castile pe cap. Toate astea s-au întâmplat dupa aterizare evident. Nu a chiar pilotat avionul......

Acum.doarme si eu încep sa despachetez. La trezire vim pleca la plaja.

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...