Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daaaa e ok. E tare simpatic. Ne distram zilnic cu el. E tare frumoasa perioada asta. Sotul meu are ceva zile libere si merg amândoi cu bicicletele, construiesc din lego tot felul ....e tare incantat.

Voi, toata lumea ok?

Corina, Carmen? De Kytana nu mai întreb ca e clar ca ne-a abandonat. Sper ca e ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara dragelor!

mi-a fost dor de voi!!! v-am mai citit si ma bucur ca sunteti ok..

la munca continua sa fie nashpa, luni am avut o altercatie cu seful ca nu am acceptat o tura intermediara, 12-19, adica 11-20 cu tot cu drum..considera ca nu ma implic suficient ca nu accept sa mor pentru firma, drept urmare mi-a cerut demisia, am zis sa ma dea afara..cand l-am auzit aberand despre ITM si alte alea am scris demisia (prostia mea) pe care nu mi-a acceptat-o..in schimb mi-a luat 200 lei din salar ca sa ma "motiveze".. dani e negru de nervi..continui sa caut altceva...

david e ok, a mai fost la cresa, ieri m-au sunat ca are febra (sa mor nu alta), pe seara si azi nimic..am chemat-o pe mama sa stea cu el..de saptamana trecuta cand era la mama face la olita, a continuat la cresa si acum acasa..a facut si in parc, e super fara pampers..vorbeste de toate, stie poezii, obraznicut uneori, iubaret alteori..ma pupa si zice ca mami si dadi se duiubec!...

sambata plecam la socri in bucovina o sapt si din 7 august mergem la mare la noi..nu a fost chip sa-l conving pe dani sa mergem afara..sper sa fie ok..pensiunea are rewie-uri foarte bune, se ia si masa si mancarea cica e super ok, proprietara fiind bucatareasa..loc de joaca, umbra, aproape de plaja..

cam astea..va pup pe toate!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello Corina.

Mă bucur ca sunteti ok si regret ce patesti la job. Sper sa iti gasesti usor mai ales ca îmi face impresia ca farmacii sunt multe. Poate ai norocul sa dai peste un sef mai înțelegător. Succes.

Have fun la mare si balaceala cat mai multa.

PUPICI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete cucuiete.... Ce faceti voi?

Va salut si vreau sa va intreb pe cele a căror bobocei au trecut din patut un pat. De care ati recomanda? Ce saltea? Eu mă.tot uit la paturi ca niste masini si care au margini înalte sa nu cada din pat dar ma.gandesc ca nu pot sta lângă el sa ii citesc o poveste, iar la.saltea ca si pana acuma de cocos cu spuma. Aveti alte idei sau sugestii? As lua pat de 160 pe.80 si am văzut ca nu prea sunt saltele pe stoc la magazine dimensiunea asta. Am mai gasit ceva pat alb cu multe animale pictate f dragut, cu sertar pt jucării dar nu are margini ridicate si poate pica din pat. Daca aveti mai multa experiența poate imi dati ceva idei. Merciiiii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Norma, vezi cat de groasa e Marginea, poate instalezi bed rail http://m.ikea.com/ca/en/#/ca/en/catalog/products/art/50251388/

 

Sau sunt altele cu panza si plaza, uneori cu lungime reglabila, de obicei se baga sub saltea, unele se strang ziua, intra cumva sub pat/ saltea.

Stef e Inca in crib, de la Ikea, cu bed rail. Mai incape un an. Peste vreo 2 ani cred ca le voi lua paturi supraetajate.

 

Sa aveti o seara frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...