Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

foarte faine, cel cu animale e atat de dulce!!!

 

Sa stii ca anul trecut m-am uitat si eu la cele model masina, ca vazusem la cineva si mi-a placut ideea. However, nu mai stiu exact motivul, dar am citit f multe reviews proaste la paturile astea, ceva nu e ok. Sa fi fost ca nu e comod sa stai "pe margine"? nu mai stiu

 

cauta online daca va hotarati la asta, vezi parerea celor ce le au deja.

 

bafta!

 

p.s. ptiii, ce bobocei mari avem! kiar ma uitam aseara la el, cum dormea, si mi-am dat seama ca nu mai e bebe. De-acum altfel te intelegi cu el, e o noua etapa atat de frumoasa! (si grea, recunosc, pana isi dau seama ce-i cu ei si isi pot exprima sentimentele s dorintele)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata

De o luna nu mai reuseam sa scriu de pe mobil

Mirabela de la lapte e constipatia!!!  La 2 ani si M a trecut pe lapte vaca 3.5% si a fost din ce in ce mai constipat pana ajunsese sa faca cu sange. La 2 ani juma am trecut inapoi pe lapte praf si in 3 zile nu mai avea copilul nici o problema... daca ai rabdare incearca lapte de capra e mult mai mic riscul sa se constipe dar dureaza cam 2 sapt de cand schimbi pana vezi efectele nu e asa rapid ca la LP. Astea le zic de la pexiatru nu din capul meu :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La pat de bebe am renuntat in februarie l-am luat pe cel alb de metal cu lungime reglabila de la ikea si salteaua recomandata pt el ca e tot asa cu bucati de lungire. Nu a cazut niciodata, are niste chestii decorative care actipneaza si ca protectii. Nici nu s-a lovit ca de asta imi era un pic teama fiind de metal. Daca vreti caut link

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...