Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

Nici eu nu-mi aduc aminte faza cu David...

marti pe 18 plecam.

mai avem fix o saptamana. Parca vad ca fac bagajele luni noaptea si o sa fiu cu toate lasate pe ultima suta de metri. Si o sa treaca incredibil de repede. Niciodata n-am avut vacanta doar 1 saptamana. Sper sa simt ceva si sa nu ma enervez prea mult cu Dani

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

OLI draga trebuie sa pleci zen de acasa ca o saptamana e mai mult decât nimic. Sunt deacord cu tine ca e f Putin o saptamana dar e mai mult decât nimic. Încearcă sa o folosesti la maxim si sa te bucuri se 24 din 24 ore si 7 zile cu maya fara servici, fara spălat vase, facut mâncare si curățenie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, incerc sa fiu zen....

gabi, Dani sta la noi de 2 luni si de cand am luat acea decizie am hotarat cu sotul ca Dani face parte din familie. Nu il excludem de la nimic. Asta e situatia. E dificil, pentru ca el inca nu e cooperant. Nu asculta, veea sa faca in continuare ca el si din punctul lui de vedere, abia asteapta sa se termine odata 'pedeapsa' asta de a asta la noi. Nu o priveste ca pe ceva benefic pt el....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oli Este de admirat ce faci pentru Dani sper din tot sufletul sa ai succes cu el. Este de admirat si soțul tau ca te sustine. Va doresc putere si răbdare.

Ieri am scăpat de scaunul de masa. Oricum deja era data jos de mult tava din fata lui si statea direct la masa dar tot vroia pe scaunele noastre si nu ajungea bine la.masa. Asa ca am luat un scaun de la.ikea care e normal doar Putin mai înalt . A primit si bicicleta cu pedale de la bunci si are o viteza de abia ne tinem dupa el, ia curbe, pune frâne. E tare scump.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da da cu roti ajutatoare. Desi tatăl lui nu prea e incantat. A zis ca va merge cu Andrei si va încerca sa il ajute cu doua roti sa se invete. A mai încercat in decatlon si a mers Putin singur dar e clar ca trebuie stat lângă el până iti rupe spatele .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult, Gabi!

ieri dupa amiaza am ajuns la spital cu o enteroviroza. Nu mai puteam dupa 8 scaune, 2 episoade de voma si stare de voma continua de dimineata. Mi-au pus perfuzii 3 ore si mi-am revenit. Inca mai sunt ametita si slabita. Am slabit 1.5 kg. Cel mai bun regim :)))

sper sa nu ia Maya daca a fost virus ca asta ar fi oribil.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...