Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello,

Eu intru zilnic dar pt ca eram ultima.care am scris am.așteptat sa vad daca mai activează cineva sau nu pe forum.

 

Imi pare rau ca ati fost bolnaviori. Noi ne-am bucurat de o mini vacanta, Andrei a primit din nou o grămadă de carti si jucării de Sf Andrei, de 1 decembrie am fost la.parada militara din oras. Are si Andrei de doua zile mucuti.

Nu mai stiu daca am zis ca in 19,va fi serbare si toti băietii vor fi oameni de zăpadă. Abia astept sa sosească costumul de om de zăpadă, l-am comandat pe Amazon.

 

Am.sa studiez linkul cu donatiile pt copilasi sărmani. Nu ma supăr doamne fereste .....ca m-ai nominalizat. Eu particip de anul trecut si la Shoe box. Anul asta am pregătit deja pt un baietel de trei ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de mâncare:

Dimineata si seara cate o cana de lapte de vaca sau capra, si alternăm următoarele: Banana, musli in lapte, pâine cu unt si gem sau cash sau telemea, iaurt, papara cu brocoli si avocado, ou fiert, budinca de quinoua, gris cu lapte, mamaliga cu iaurt si branza, clătite.

 

La.prânz : Supa de pui, supe creme din legume, ciorba de cartofi, ciorba de ciuperci dar ca de burta făcută, ciorba de rosii cu orez, de perisoare, de varza, de fasole....

Felul doi tocănită de pui, de ciuperci, piure cu peste, legume cu peste, paste carbonara sau bologneze, spanac cu ou, ...daca mai îmi vin idei mai scriu.

 

Lego e si la noi tot in top. Si ne invadează dinozaurii mai nou. Care umbla prin casa, altui care nu umbla dar mereu sunt peste tot....si avem 7 si ii cara peste tot acuma.

 

Inca mai are pampers noaptea. Nu ii place mai nou sa adoarma cu lumina stinsa. Are tot felul de întrebări de genul daca poate veni o albina la el, sau un lup ...

 

Da Gabi imi amintesc cum.dormea ore in sir in brate sau pe.mine....si acum adoarme in patul lui in camera lui dar cu mine.langa el si ii zic povesti. Nu se culca până nu ii citesc o poveste si apoi una pana adoarme o zic eu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mergem nicăieri in luna asta, poate dam o fuga pana la.Sibiu sa vedem târgul de Craciun. Anul viitor am comparat deja bilete la.mare la.noi la.un complex cu all inclusive la Mamaia Nord. Am.prins.o reducere de 36 % ca altfel era cam scump. Ne gândim si la.schi in tara ca deja îmi e frica sa mergem pe.undeva cu atentatele astea. Vom vedea daca se liniștesc lucrurile sotul.meu vrea legoland in Germania evident pt Andrei si poate o Grecia prin septembrie. Dar asteptam linistirea situației cu atentatele.

 

Astept vesti de la voi fetelor.

Mă.cheama băietii la.joaca.

Pupici

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Matei e incapatanat dar si foarte vesel si haios, si foarte energic. Suntem terminati de dragul lui.
Se joaca cu Duplo si playmobil si din astea dar si coloreaza/picteaza mult. Continuam cu inot (am reusit chiar niste saptamani bune cu 2 sedinte pe saptamana) si neaparat trebuie activitati fizice macar 1 ora pe zi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...