Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anamaria, frumosi pui mai aveti! sa va traiasca si sa va bucure!

 

Norma, am mai inviat azi, din pacate Dragos a avut o noapte f grea, si azi greu. Bineinteles, eu pe baricade, deci greu greu.

Cand mi-a fost rau tare am avut luxul de-a "boli" dupa ce-a venit taica-su de la munca si a stat cu ei. Altfel m-a ajutat Dumnezeu si au fost cumintei, a fost ok. Am observat ca daca sunt singura cu ei, orice ar fi, fac fatza. In schimb daca am pe cine ma baza, simt efectiv ca nu mai pot daca... etc, depinde de caz. Deci Dumnezeu ne intareste cand e nevoie.

Stef a fost super incantat azi, au avut petrecere in pijama la gradi, au facut schimb de cadouri- a tb sa luam ceva de maxim $5, fiecare a primit numele unui copil sa-i ia cadou, le-au dat educatoarele lunch- in rest noi il dam de acasa-, le-au cumparat cookies de la Starbucks. ce mai, rasfat total! de maine e in vacanta si cred ca ne va innebuni ca vrea la copii la gradi! vom avea totusi program, daca am fi sanatosi am avea ce face. as fi mers si la munte asa, de-o gura de aer curat, ca acolo e zapada, dar tb sa fim zdraveni, ca altfel nu e fain. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va doresc un Craciun fericit alaturi de toti cei dragi voua, sa va simtiti bine si poate ne dati si noua de veste!

sper ca boboceii nostri sa fie sanatosi si sa ne bucure cu traznaile lor.

 

Kytana, sper ca sunteti bine. Capul sus ca se poate si mai rau! 

 

Carmen, mi-e dor de tine!

 

Mirabela, ce mai fac baietii? David mai scoate perle? cum se intelege acum cu ast' mic?

 

Stela, te rog eu mult, ce mai face Matei? cum mai sunteti? pup!

 

Oli, sper ca sunteti bine toti! hugs!

 

Oana (tzitziri), sanatate multa! cum mai esti, cum sunt copiii?

 

Ramona? sotul nu mai stiu, parca tot plecat, asa-i? copiii ce mai fac? tu cu scoala?

 

Norma- tu esti stanca subiectului, datorita tie n-a murit!  [flo2]

 

Andreea, ce mai faceti?

 

vai, si mai sunt! dar am uitat si se si foieste ast' mic al meu, plec la somn ca e 11.

 

va pup, sa fiti fericite!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa, da, de fapt am intrat sa va ? daca au copiii acces la o tableta. daca da, ce model? ce fac pe ea?

 

jocuri educative? idei, please.

 

am inceput sa ma gd daca sa iau una pt la drum, cd venim la anul in Ro. drum lung pe avion, apoi cu masina mult prin tara. am de gd sa iau activitati, dar tb si ceva de calmat in caz de urgenta.

Stef nu are acces la nimic deocamdata. mai imi fura tel. uneori, si-i pun un cantec-doua pe youtube, atat. ms!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi mă bucur ca esti mai bine.

Andrei are tableta lui dar nu o folosim deloc in casa. O folosim la drum lung, la restaurant. Am instalat povesti, cântecele de pe you tube de la tralala , filmulețe cu cartea junglei, pisicile aristocrate si jocuri: Puzzle, cu alfabet, numere, si Rush hour. Asta ultimul e un joc cu care se joaca la mind lab la gradi. Evident nu pe tableta la gradi. Acolo au o parcare si masinile in.miniatura si le așază le.muta etc o sa vezi daca îl cauti. Cam astea le avem noi. Nu o cere niciodată in casa. Telefonul meu il mai cere in special in masina prin oraș.se joaca cu talking tom sau asculta cântecele in germana.

 

Fetelor va doresc si eu sărbători fericite alături de cei dragi. Sănătate si iubire.

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

Eu sunt la job si azi si mâine, maine dupa job pregătesc si ceva bunătăți si apoi vom petrece trecerea in noul an cu niste prieteni cu copil de vârsta lui Andrei. Sunt cam obosita, e primul an in care lucrez intre sărbători un ultimii 16 de când lucrez dar asta e . Băietii mei sunt liberi asa ca merg la.patinoar, se joaca cu lego.

Mosul i-a adus lui Andrei tot ce a cerut in scrisorica si in plus deci a fost pt el super Craciun. A si colindat in câteva case in care am fost in vizita .

Va doresc sa aveti un an nou plin de bucurii si fericire, iubire si sa sănătate pt voi si familie, prieteni. Va pup si sa ne auzim cu bine in noul an.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ca am început sa ii dau lapte de migdale facut de mine si ii place mai mult decât cel normal. Nici nu mai insist sa bea lapte se vaca seara de ex. Dava vrea bine daca nu nu. Iar lapte de migdale ii fac asa la doua trei seri. O sa ii fac si de caju iar maine vreau sa ii fac nutela raw sa vad daca ii place. Poate ca voi deja faceti asta asa ca daca aveti deja retete imbunatatite astept idei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...