Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lego - pe emag.ro le-am pus in wishlist toate lego pe care le.dorim si ne vine mail când sunt reduse. Am cumpărat si de craciun din Cora cu 50% reducere niste lego.

 

Cartea cu exercitii am.luat-o pe.libris.ro (e transport gratuit in Romania indiferent de suma comandată).

http://www.libris.ro/ghiozdanelul-meu-micul-imbatabil-3-5-ani-DPH978-606-8400-67-9--p629538.html

Daca nu merge linkul caută cu Ghiozdanelul meu. Micul imbatabil. Vezi sa fie cel pt 3-5 ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba da City e de la 5 ani dar duplo are deja o cutie f mare ca a tot primit si deja isi alege din catalog astea de la.city pt ca sunt mai interesante: Are elicopter, doua bărci, masina de politie, excavatoare, masina de gunoi. Se joaca si cu duplo inca construiește cu ele (ieri a facut un aeroport, azi ceva custi pe roti pentru transportul animalelor). cele de la lego City le construieste cand le.primeste ( mai solicita si ajutor de la tati uneori) si apoi se joaca cu ele fara sa.le mai demonteze. Are un catalog de la Lego si deja a încercuit ce vrea de Pasti, ce isi cumpăra el din.pusculita lui..... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lego - pe emag.ro le-am pus in wishlist toate lego pe care le.dorim si ne vine mail când sunt reduse. Am cumpărat si de craciun din Cora cu 50% reducere niste lego.

 

Cartea cu exercitii am.luat-o pe.libris.ro (e transport gratuit in Romania indiferent de suma comandată).

http://www.libris.ro/ghiozdanelul-meu-micul-imbatabil-3-5-ani-DPH978-606-8400-67-9--p629538.html

Daca nu merge linkul caută cu Ghiozdanelul meu. Micul imbatabil. Vezi sa fie cel pt 3-5 ani.

mersi, merge linkul. se sterge ce lucreaza, sau se scrie cu pixul/ creionul?

deci toate actvitatile alea mentionate, sunt aici?

mai recomanzi si altceva? as comanda pt cd venim in Ro, sa aiba ocupatie, eventual sa le aduc aici.

 

buna ideea cu wish list, ia sa fac si eu asa cu lego!

alea de le-ai mentionat la lego city, sunt separate, sau cateva "jocuri" cu mai multe vehicule? par f f multe! e drept, Stef nu are decat ce ii cumpar eu, si ii cumpar rar si putin. destul, totusi, avand in vedere ca merge la daycare si se poate juca acolo f variat.

 

ms mult de tot!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt separate. DE Craciun.a primit o masina care tracteaza o barca, o masina de politie care era împreună cu un atv mic, din pușculiță lui si-a luat un elicopter care era împreună cu o barca si un crocodil, si-a mai luat masina de gunoi, de ziua lui a primit lego junior cu spider si lego junior cu o.masina care transporta un excavator. Tot de craciun a primit inca un excavator. Deci s-au adunat. Cam toata lumea ii ia lego. De Pasti deja sunt cumpărate ca le-am prins la.50% , trei lego din partea noastră si a bunicilor. Daca iti pui cam ce doresti in wish list pe emag sa stiu ca destul de des au reduceri. Asa am.luat si oster versa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei mai are carti cu autocolante tot de pe libris, cu animale, cu litere, cu masini si ii place sa le lipească si apoi sa ii citesc explicatiile de lângă fiecare poza lipita. Are una, se numeste cuiburi de animale si are 206 actibilduri si are f multe explicații.

Sau carti de joc de la djeco iar ii plac : http://www.raftulcujocuri.ro/jocuri-g%C3%A2ndire-copii-2-3-ani-recomandate-de-mind-lab/183-bata-waf-mind-lab-cadouri-copii-djeco-fran%C5%A3a-dj05104.html

http://www.jocoteca.ro/jucarii-educative-copii/joc_de_c__259_r__355_i___mistigri

Mă.mai.gandesc ce mai avem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...