Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

Pai in ce oras vii un Romania? Ca am uitat. In orice mall este un shop mic care personalizează cani, tricouri, brelocuri.....vrei sa le faci înainte si sa le trimiti pe posta sau curier direct la.bunici? Sau in timp ce esti in Romania vrei sa le faci?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ANDREI se recuperează dupa otita. E ok el in sine. Mergem la control azi. In rest ne bucuram ca a venit căldura. Stăm afara ffff mult si jucam fotbal sau prin parcuri. Daca crezi ca te pot ajuta vorbim in privat si iti fac eu canile si ti le trimit unde vrei....

Cum crezi tu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello. Eu cu contractii de la 6 dimi, la 20 min, la 10 min, n-au cedat la baie si no spa, asa ca mi-am facut in sfarsit bagajul si acum sunt in drum spre spital. Am avut 3 reprize acum in masina la 4 minute. Am 37s5z. Cezariana era programata pe 18, dar se pare ca ea vrea mai repede. De natural nu se pune pb ca am facut hernie inghinala si mi-o opereaza si pe aia la cezariana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Am nascut azi!!!

In masina aveam la fiecare 4 minute contractii.

Ma bucur ca a fost la cald.

Cand aveam contractiile ma bucuram ca fac cezariana ... cu toata vitejia mea ca stabilosem cu dra sa nasc natural pana la hernie...

Hernie cu care am stat 5 luni cu frica si grija sa nu se agraveze si sa trebuiasca operata in sarcina. Si acum la operatie, surpriza: nici dra nici chirurgul n-au gasit nici o hernie la interior. Asa ca m-au inchis si a ramas ca vedem mai incolo...

Si la 20 sapt un alt chirurg voia sa ma opereze de ea...

 

Eva Sophia e o bomboana. 3390g, 52 cm, mi se pare leita Maya. Suge si doarme pe mine. Iar ma razboiesc cu asostentele sa nu mi-o ia :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...