Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai, Oli, m-am inmuiat toata! Ce dulci sunt...

Si ce par lung are M!

 

Eu sper sa nu Se imbolnaveasca. Stef a avut Si febra, muci galore din toamna. Si absolut mereu calare pe D. Ii mai Si zic, dar nu poti sta Cu gura pe el Tt ziua, ca bebe E atractia absoluta.

Noi am avut noroc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello. Merci Gabi. EU va ofer un smoothie cu avocado, frunze de spanac, praf de spirulina, chia, capsuni si apa. Delicios....am început sa gătesc din Ligia Pop ( nu vreau sa devin vegana...) smoothie, supe creme si ma.bucur ca ne plac la.toti in casa. Marti mă.duc la alergologie cu Andrei pt ca se tot scarpina pe fata (nas ochi)....in rest ok. Eu am.ramas singura pe forum cu un copil?? Cred ca da.....harnicelor....

 

Pupici tuturor..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello. Norma, ce v-a zis la alergolog?

Aaa, Nu cred ca v-am zis: am mai descoperit o alergie a Mayei: la par de pisica (in urma testelor pe piele)... ca nu avea destule alergii...

 

Noi suntem bine. Sophia o ia pe urmale Mayei cu luatul in greutate: adica ioc! Dar acum nu ma mai stresez sa-i bag si lapte praf ca la Maya (ea luase doar 200g in primele 3 saptamani). Nici S nu e departe, dar nu mai contorizez de la nastere, ci de cand a inceput efectiv sa ia. De-abia din ziua 10 a inceput sa creasca si de atunci (o saptamana) a luat 180 grame. Asa ca suntem pe drumul cel bun. Inceputul a fost mai greu, dar acum a inceput sa asimileze si ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...