Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

Imi pare rau Corina. Sper sa va faceti bine repede.

Eu de o saptamana am reînceput cu alergia la polen. Imi curge nasul, stranut...etc Andrei a facut muci si a tusit Putin dar e doar o viroza care a trecut cu aerosoli si sirop Koflet. Sotul meu a mucarit si tusit si el ca sa fim o familie unita. TOTI pt unul si unul pt toti. Dar acum.suntem.la.o nunta si Andrei a adormit la mine in brate in timp ce povesteam cu o verisoara. Asa ca l-am dus la.masina (nunta e in alt oras) si stăm amândoi in masina sa il pazim. Daca doarme câteva ore.....faina nunta.

Eu încă nu stiu ce va fi la serbare, care oricum va fi dupa concediul nostru deci mai e mult.

Pupici si sănătate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Corina draga, mi Se face rau cand citesc ce bolnavicios E David! Nici nu stiu ce sa spun. Presupun ca ai incercat calea naturala, Cu alimentatie bogata in vitamine. Poate cu cat creste va deveni mai puternic. Dr ce spune? Multa sanatate va doresc!

 

LA tine la job cum mai este?

Cum te mai simti?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am venit joi din Ro Si copiii sunt dati peste cap Cu schimbarea de fus orar, Se mai Si trezesc unul pe celalalt... fun.

Azi incep Si mutarea, MA mut in zona dar intr-o casa mai mare. Inca nu imi dau seama de enormitatea muncii ce ma asteapta.

 

In Ro a fost mai bine decat ma asteptam, dar Si niste faze nasoale. Tarom ul execrabil - ei Au facut cursa pt KLM Amsterdam - Bucuresti & return. Cd am timp le fac reclamatie.

Lui Stef i-a placut ff mult, atentie f multa, Nas luat la purtare dar ne revenim incet.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao fetelor, Vai ce pustiu E aici!

Ms Norma. Mai am de scos din pungi saci cutii. Mai ales bucataria E de groaza, sa MA organizez bine sa incapa ca lumea.

 

Vreau vacanta. .. Sa stau. Sa nu fac NIMIC. Sa DOOOOORM. Fetelor, cand o sa Mai dorm Si eu dimineata? CA noaptea in vreun an cred - sper- ca Voi dormi. Dar dimineata... zilele Astea Stef ma tot trezeste intre 5.30 Si 5.50. Cica Hai sa ne jucam, E dimineata.  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello. Sa stii ca eu intru zilnic dar daca eu sunt ultima.care am.scris......nu mai scriu. Mă.bucur mereu cand mai aflu vesti de la.voi dar am.cam.ramas ultimele. Mi se pare îngrozitor de dimineata sa te trezesti daraminte sa te joci. Eu mă.plangeam.ca se trezeste la 7.30-8- nu ma.mai plâng. La cat il.culci seara? Doarme la prânz? Andrei nu mai doarme la.pranz (decât la drum.in masina ) si atunci la 20.30 doarme. Doarme toata noaptea. Suntem intr-o perioada nasoala cu expresii de la.gradi si îmi e jena se mor cand îl aud: Prost, proasta, bătut in cap, puță, .....si nu op cert dar ii explic ca e urat, ca lumea crede ca e crescut si educat rau de noi....ca nu va avea prieteni de calitate, ca pe noi ne doare cand auzim etc . NU STIE ce înseamnă fiecare cuvânt dar le-a auzit ca copii mai mari. E in grupa cu copii de 5-6 ani cu frati mai mari.

De mancat mananca fffff bine, supe creme de orice, i-aam.dat si supa crema.raw se spanac. Smoothiuri cu frunze crude de spanac, salata, pătrunjel, cu alge, si fructe, mai pun chia, sau macca, mesquite, in ,unt de cocos...etc le.alternez. Am facut împreună si rafaelo din seminte măcinate amestecate cu unt de cocos si date prim nuca de cocos. Dar in greutate nu prea ia. Are 101,cm si 15.300. Cred ca w slabutul forumului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi,nu poti odată pe luna sa il lasi o noapte cu ex? Sa dormi dimineata mai mult? Noi abia așteptăm sa intrebe Andrei: Dar eu cand mai dorm la.bunici? F rar il ducem si doar la somn. Il.ducem.la 19 si a doua zi il luam.la 11-12. Dar măcar dormim.mai mult si ne bem cafeau f linistiti. Dar doar cand suntem f obositi,sau se cere sau trebuie sa mergem la ceva zi de naștere. El zice ca avem program de adulti. Ne place si cu el.acasa ca bea si el cacao cu lapte si zice ca e cafea de copii. Si sta in pat cu noi si ne uitam.la.desene. Apoi facem salata de fructe in weekend cu qoinoua si diverse seminte si abia târziu luam.micul dejun.

Azi am.fost la.gradi si ne-a zis ca e perfect integrat,tine pasul cu colegii desi sunt mai mari cu an jumate si la anul va fi in grupa mare doar ca sa rămână la educatoare si colegii lui. Vom.vedea apoi cum.va fi cand va repeta grupa mare.

Eu am facut o alergie urata la.ochi si ma mananca si sunt umflata ca si cum as fi plâns o noapte întreagă.

Andrei are ceva accese de tuse asa aiurea in unele.zile de la.alergiile.lui sper sa ii dam de capăt odata. Mi se pare epuizant sa tușești o ora.

Eu v-am.cam zis noutatile. Mai astept si de la.voi.

Noapte buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...