Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Carmen sanatate si voua, sa treceti repede peste raceala.

 

Ale mele maimutze au inceput sa se certe/bata, stau toata ziua in casa si se iau la hartza, orice are David ii trebuie si lui Calin, toata ziua turuie ca "a meeee" adica e a lui... si tot el il cam pocneste pe David dar uneori si asta mare ii cam baga mana in zulufi... In rest se inteleg bine [batcap] . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa, cu ocazia asta ati iesit din barlog. f bine!

 

fetelor, macar lasati o cafea sau ziceti ciao!, ca uneori parca suntem doar 2-3 care scriu aici si e un sentiment de... gol. va pup!

 

Efrem e nume adevarat? am crezut ca glumeste, n-am auzit in viata mea numele asta, ia sa gugalesc nitzel!

 

Bafta Kyt, sanatate multa multa!

 

Carmen, insanatosire grabnica si voua tuturor!

 

Andreea, lasa baiatul in pace, ce daca-i curge nasul? daca e ok in rest... relax!

 

Mirabela, tare simpatici tb sa fie! cred ca e minunat sa vezi cum au partener de harjoneala/ plezneala. mai povesteste, please!

 

Anca, nici eu nu scriu de pe tel., imi schimba aproape toate cuvintele si e super enervant! scriu in pauza la servici de obicei.

 

Norma, eu stiu ca se aude haraitul la plamani daca e ceva. mai asteapta si vezi cum evolueaza.

 

ciaaooo!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, eu sunt varza varza: capul mare, urechi si nas infundat, mucoasa, ochii impaienjeniti. 

Cu Paul am fost la med de fam si m-a spus ca la plamani eok, mi-a dat humex sa ii dau, 2 zile si jumate de Prospan ??? Nu l-au ajutat cu nimic, sa vad ce efect are asta. Nu vrea sa il aspir, sa ii pun in nas, offf, imbatranesc, nu mai am putere. Ori o fi prea alintat. 

Am sa ii fac si niste analize cand isi revine: cal, fe, scaun si inca ceva. Dr i se pare ca are burtica prea umflata, eu tot puneam asta pe seama faptului ca inca nu are muschi, ai voatri cum mai sunt?

Nu mai spun ce nopti am avut saptamana asta de cand e bolnav. As dormi 3 zile non stop si as sta in liniste, fara sa aud nici musca. 

Treece si asta pana la urma. 

Nirma, sanatate lui Andrei. Daria facea pneumonii intre 1-2 ani, dar erau cu febra si suierat si harcait in piept. Cred ca daca i se parea medicului ceva suspect iti spunea. 

Va mai intreb maine ceva, acum nu mai sunt in stare. 

Va pup..

 

Gabi, serveste o cafea cu spuma si vanilie  [il]  [flo2] , parca la tine e dimineata, nu? Scuze, 

nu prea am nimerit emoticoanele  [fri] .

somn usor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sănătate multa mamici si pitici si Insanatosire grabnică tuturor! E intradevar o viroza nenorocita care se manifesta prin tuse și dureri de gât.

Gabi, ai fost haioasa :) o sa incerc sa intru mai des si eu..

Mirabela, exact asa fac si ai mei: se cearta/impung pt orice, dar se fac ei mari :)

 

Suntem intr-o perioada frumoasa acum. Parca creste pe zi ce trece, se schimbă, vb mult si pocit uneori de ii ies numai perle pe gurita :)), are si momente de încăpățânare maximă cand trebuie să faci ca el sau ies scântei..din astea. Ah, are o pasiune pentru puzzle mai nou si ne lasa masca cat de bine le face. La olita nu avem sanse inca, nu vrea și pace! Nu il stresez, mai avem vreme pana in toamna cand merge la grădinița, dar peste vreo luna poate trecem la chilotei usor usor, zic, sa vedem.

Carmen, ziceai de burtica- la al meu nu mi se pare iesită in evidența, in conditiile in care el oricum e..cum sa zic?..solidut sau bine facut sau împlinit :)) deci nu cred ca e relevant. Chiar, nu l-am mai cantarit de mult! Oricum poarta hainute de 3, uneori chiar 4 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...