Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

Hello.

Andrei e internat in spital. Vomita de la 5.30.,analizele sunt ok e doar deshidratat. Astept sa ii pună ceva perfuzie de hidratare si sa plecam . Vad ca mai nou asta e înainte de concediu. Ceva musai sa apară. Sper sa se refacă repede.

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E ok Andrei. Nu cred ca a fost virus ca nu a iesi nimic din analize. Nu stiu cum.sa.il.conving sa scuipe cand tuseste si are flegma in gurita. El înghite. A mai vomat si altădată după o saptamana de muci.

Bine ca e ok. Mananca, bea lichide, se joaca, e ok. Nu a plâns deloc cand i-a pus branula. A zis ca nu a simtit nimic. A fost si la.spital incredibil de cuminte. A dormit cam doua ore si in rest ne-am.jucat, am.citit. E tare cumintel. Era un baietel sarăcutul.care urla non stop. Nu pot sa imi dau seama ce avea dar urla ca il doare burta. I-au făcut ecograf, radiografie, l-ai consultat doi medici si fiecare a zis ca nu este nimic ce sa provoace asa durere si copilul a urlat ore in sir pana l-au trimis la chirurgie sa vadă si acolo ce găsesc si nu mai stiu nimic de el.....una din doctorite zicea ca are nevoie de atentie si de aia se comporta asa. Nu stiu....

Sper ca sunteti si voi ok. Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta am mers la Stef la gradi la ceremonia de absolvire pt cei ce merg la scoala in Septembrie. LA un moment dat a mers la fiecare Cu microfonul Si ziceau ce vor sa fie cd vor fi mari. Doamne, ce emotionant! Sa vezi o mana de om visand...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei ne pune toata ziua sa sa repetam serbarea. Adica cantecelul si dansul pe care îl vor face împreună cu parintii pe scena. Si la.masa si pe plaja toaaaata ziua repetam. Ar sta non stop in apa....abia il scoatem si prima.intrebare e dar când mai înotăm???? Au prins bine orele de înot. In sensul ca nu înoată singur fara nimic dar in bazin cu aripioare intra singur adica sare fara frica si apa marii nu are nici o treaba ca il stropesc valurile sau il răstoarnă. Evident ca nu îl lăsăm nici o clipă singur dar ne place ca nu ii e teama de apa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...