Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello.

A venit si la noi ploaia si racoreala. In sfârșit ne mai jucam si cu jocurile de interior. E bine si asa. Maine nu il.ducem la gradi pt ca vineri au avut cativa copii diaree si voma. Unii stiu ca sunt ok si a fost un episod doar dar nu stiu restul ce au avut asa ca vedem mâine ce se mai întâmplă si il ducem marti daca e totul in regula. Maine vine si ceva firma specializata care va face o curatenie generală in toata gradinita.

Sper ca sunteti toti ok, mămici cu bobocei.

Ce rau îmi pare ca nu mai scrie kytana. Sper ca e ok.

Noapte buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

Ce liniste e pe forum. Cum sunteti?

Noi suntem ok. Job si gradi, parcuri....umblam desculti prin iarba, ne rostogolim prin iarba....pana acum am.scăpat fara căpușe.....e tare fain vara. A reînceput Andrei sa doarmă la prânz asa ca stăm pana seara afara. In weekend nu doarme ca nu vrea cu noi....dar in timpul săptămânii cu bunicii dupa gradi doarme cate doua ore.

La gradi fac chestii f faine si educatoarea zice ca singur ....a adus o felie de lebenita din jumate de farfurie de carton dar atat de frumos pictata, o floarea soarelui tot din farfurie si cu seminte reale lipite, o bufnita din doua farfurii de carton.....tare îmi place ce fac ...parca mai relaxata atmosfera. La job in schimb super mult de lucru....asta e ....

Va doresc weekend fain.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Noi am avut botezul in week-end. Sophia, care e o cuminte, a urlat in biserica cat in toata viata ei. Botezul a fost la 14.30 si cu toata alergatura de dimineata, sedinta foto, a dormit doar 15 min in masina. Deci era rupta. Asa ca s-a manifestat. De eram si eu si nasa fleasca de cat urla Sophia la nasa in brate si fiul nasei (2.5 ani) plangea cu lacrimi de crocodil dupa ma-sa la bunica in brate. Mai lipsea sa urle si Maya si era complet!

M-a busit rasul la un mom dat, cand ne invarteam noi pe langa altar si se urla pe 10 voci :)))

 

Fetele cam tuseac amandoua dimineata. Cred ca li se trage amandurora de la AC.

Astept si eu sa prindem vreun last minute in august-sept si sa plecam prin Grecia. Ca nu am rezervat nimic.

 

Joia viitoare plecam 6 zile prin Harghita-Vatra Dornei-Moldova impreuna cu Oana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

Bine ca a trecut botezul. Vrem poze. Imi pare rau ca tușesc fetele. Concediu plăcut. Noi suntem in parc cu hamacul. Ieri am am fost pe lac cu barca. A vâslit Andrei si tare i -a placut. Sâmbătă am fost la Cetate un Alba Iulia la schimbarea garzii si apoi in Cheile Turzii. Andrei a fost f incantat.

Pupici tuturor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello Si de la mine. In sfarsit s-a incalzit Si aici. Avem cam 24-26 de grade daca avem noroc. Am mers Si la lac, Si la piscina.

 

Norma, f f fain ca A poate sa faca asa ceva. Stef E mereu pe fuga, nu are Rabdare sa stea la masa de arts and crafts. Se duce, face mereu cate ceva, dar asa pe fuga. LA kestii de construit are Insa rabdare.

 

Oli, Chiar ma gdeam la tine. Nasol Cu tusea dar sper sa fie ceva trecator Si usor.

Mai E Maya incantata de S?

LA mine inca Se iubesc la nebunie, dar uneori tb sa IL invat pe S cum sa Se poarte Cu D. Mai ales ca a inceput sa umble peste tot Si Se baga la tot ce face S. Aseara am ras de am spart Cu D. Tot vroia sa Se duca la placa lui S de Lego Si cd ajungea acolo il trageam inapoi el imediat Se ducea iar Si tot asa. Si radea Si D Si chiuia... Doamne, tare frumos este! Nu spun, E Si greu uneori, mai ales psihic, dar trec repede peste momentele astea.

 

Fain ca mergeti undeva. Drum bun! Transmite salutari Oanei te rog. S ei ce mai face? Dar baietelul?

Cat stai in concediu maternitate?

Cum mai E nepotul? Sotul E mai bine acum?

 

VA pup

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helo. Ce bine va distrati voi Gabi.

Vai ce temperatura idela aveti voi acolo. Eu mă.topesc. Dar nu ma.plang ca apoi vine iarna cu frigul care tine jumate de an (sau poate asa mi se pare mie)....

Fetelor aveti careva purificator de aer?

Daca da ce model, sunteti mulțumite?

Tot studiez si sunt in ceata totala....

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...