Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

Incerc sa pun si o poza zilele astea.

Oly te rog nu am apucat sa o vad pe cea cu fetele tale poate mai pui una?

Si surpriza editiei se pare ca il asteptam pe nr 3... sunt in 6 sapt jumate sa vedem daca va fi totul ok...

Va pup, la multi ani sarbatoritelor/ilor si sanatate mai ales tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi azi plecam de la bulgari. A fost ok, dar statiunea nu mi-a placut (Golden Sands). Balamuc seara, numai chinezarii pe la tarabe, plaja aglomerata (ca la noi), sezlonguri+ umbrele extrem de scumpe (36 leva= aprox 90 lei/zi). Dar na, a fost ieftin sejurul, hotelul curat, camera mare, a fost ok pt copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma am avut toti virusul cu vomitat, in afara de sot. Mai rau ca l-a avut si S dar l-a depasit cel mai usor, doar 2 episoade de voma, am mers cu ea la spital si mi-au dat reteta pt niste supozitoare homeopate, foarte bune, vi le recomand: Vomitusheel.

 

Sophia a progresat foarte mult saptamana asta: misuna prin tot patul, se taraste si rostogoleste de ajunge in 2 timpi si 3 miscari dintr-o parte in alta, n-o mai pot lasa nesupravegheata (4 luni si 3 sapt). Se pare ca e sportiva, ca sora sa :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

Ce fete dragute ai Oli si ce fashioniste. F dragute rochite.

Imi pare rau ca ati avut parte de episoade de voma. Oare se găsesc si la noi supozitoarele astea?

Apropo de evoluție sa stiu ca si eu am observat ca in cincedii evolua spectaculos Andrei. Poate pt ca stăm non stop cu ei....

Am fost la ceva medic pneumolog cu Andrei si a zis sa îl las in pace, sa nu îl mai investighez si sa nu fac tratament de desensibilizare. Daca ar fi ceva la polen sa se tot scarpine să stranute sa nu poata sta afară ar intelege dar de acarieni nu se poate feri sunt peste tot si se va imuniza singur pana la 6 ani. A zis ca 80% din oameni sunt alergici la acaraieni si cei mai multi nici nu stii asta.

Cam astea sunt noutatile.

Va pup. Weekend fain

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...