Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Septembrie-Octombrie 2012 - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

hello gagici!

 

am ajuns ieri acasa...concediul a fost super!!!

la mare am fost multumiti de hotel, de mancare, de programele de animatie...plaja si apa erau super faine, vreme superba, nu era aglomeratie..

 

a fost primul an in care am rupt drumul in doua la intoarcere (noi de obicei veneam ca nebunii fara oprire si ajungeam rupti de oboseala)...ne-am oprit la harman (brasov )si am ramas doua zile..am fost la rasnov la dinozauri, in poiana brasov, prin brasov..ne-am simtit tare bine..

 

din pacate luni incepe munca, gradi..mi-as dori un concediu fara final  [pk]

 

pupici tuturor! sanatate!

 

p.s. anamaria felicitari pentru bebe 3!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

Ce bine ca ati avut un concediu asa de reusit. I-a plăcut lui David la mare? S-a balacit? Noi abia il scoteam pe Andrei din apa. Iar la.dinozauri la.Rasnov i-a.placut ffff mult. Eu mi-am.cumparat de acolo.un triocu pe care scrie mamysaurus si Andrei se distrează de fiecare data când il.iau pe.mine.

Sa aveti o duminica placuta si spor la.munca. Eu mai am.concediu pana in 20.

 

Gabi ce fac băietii?

 

Oli pe unde sunteti?

 

Ce face bb3 Anmaria?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Din pacate nu am vesti bune cu bb3 se pare ca s-a oprit din evolutie :((( marti ma duc iar dar dr de la eco (joi) practic nu mi-a dat sperante. Doar ca am vrut sa se intoarca dr mea din concediu ca sa ma curete si ce o mai fi nevoie. E dr mea de peste 23 ani si daca scap fara sa se declanseze sangerare sau ceva pana atunci prefer ca macar sa fiu pe mana ei

... va tin la curent. Sunt f trista. Nu il planificasem dar deja eram f bucurosi. Se intampla insa mai ales dupa 40 chestii din astea, stiam f bine

Va pup.

PS o sa mergem si noi la Rasnov dupa povestile voastre frumoase :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ana Maria imi pare tare rau de bebe. Te imbratisez strans!

 

Noi suntem in Rhodos. Fetele inca tusesc productiv, dar doar atat. Maya parca mai putin, Ea si sufla nasul. Sophia tuseste si inghite mucii, ii gasesc in pampers. In rest sunt foarte bine. Mananca si dorm la greu :)) Maya ar sta numai in apa.

Aici e foarte cald. Vineri cand am aterizat la 9.30 dimineata erau deja 30 grade.

De maine avem masina pt 3 zile sa ne plimbam pe insula.

Va pupam!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei olivia. Ati mai fost in Rhodos?

Daca aveti chef si timp sa duci fetele la.rezervatia de fluturi. Noua ne-a plăcut enorm. Atunci nu il aveam.pe Andrei si am.inchiriat masina 5 zile so am.batut toata insula. Ne opream unde erau plajele.mai frumoase si apa mai albastră si am mâncat doar in porturi pe unde era peste proaspăt.

Noi.in Italia am.prins.o zi cu soare si restul.ploaie. Printre picături am.iesit la.aerosoli si la.inghetata. In rest odihna.si jocuri de interior. Niciodată nu am.avut asa vreme.rea in concediu. Am.crezut ca pacalim.toamna din Romania.dar ne-a.pacalit ea pe.noi.

 

Sănătate fetelor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, ma bucur mult ca ati avut un concediu reusit si ca David s-a simtit bine si nu s-a imbolnavit - ca noi ne cam luam de mana cu bolile astea :(.

Trebuie sa merg fin nou cu Maya la alergolog, ca i-a "explodat" valoarea IGE-ului. Maximul ar trenui sa fie 90. In decembrie la ultima internare era 270, in aprilie dupa tratamentul cu Singulair era 160. Acum e 467 :((.

 

Norma, imi pare rau ca ati prins vreme urata, dar sunt sigura ca i-ati gasit activitati piticului destept si nu s-a plictisit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Oli i-am găsit activitati. Pregatesc ceva nou pt fiecare drum ca sa treaca mai repede. Si sunt utile si la restaurant cat asteptam papa (avem si tableta cu filmulete). Anul asta am cumparat un saculet cu activitati de la busy Kids - learning through play. Ii plac lui Andrei f mult.

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...