Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sampoane si produse de par


Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mi-au luat-o fetele inainte :) Eu am luat initial de la salonul unde ma tund (sunt multe saloane care au si poti cumpara direct de la ei), dar era scumpicel :) Acum imi comand de pe shopidoki.ro (trebuie cont, eu comand printr-o colega), sau imi iau direct din magazin, de la profihairshop.ro. De pe aoro inca nu mi-am comandat, dar am auzit de bine :) 

 

Vestea buna e ca Wella face sticle din alea uriase, de 1l, asa ca daca stii ce sampon vrei si iti prieste, iti iei o din aia si te tine o gramada. Pe mine m-a tinut aproape un an, cu spalare la doua zile (si ma samponez obligatoriu de doua ori), si m-a ajuns in jur de 100-120 de lei, parca asa.. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum recent m-a spus cineva de Tigri, chiar voiam sa văd de unde și Cum se comanda. Acum am șampon și balsam cu lapte de capra luate din plafar, mă înțeleg bine cu cele pentru volum. Parul meu se îngrașă repede tare, se electrizează - mai ales dacă e frig și port căciulă. În general e sensibil, îl și vopsesc des, cam la doua trei luni și se aspreste de la vopsea. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am incercat gama Tigi la recomandarea coafezei mele, ma dadea tot timpul cu Tigi Small talk si a spus ca e un produs fff bun si pt volum, si pt fixare, asa ca mi l-am cumparat de pe ebay.

Nu am vrut sa imi iau unul nou, ca mi-am mai cumparat spuma de par si fixativ si au ramas nefolosite, asa ca am cautat pe ebay unul inceput si l-am luat asa, sa il incerc.

Mi-as vinde si eu balsamul de la tigi, ca e la sticla de 1 L dar nu prea are rost din cauza transportului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...