Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

MONTIGNAC (208)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Sunt prin zona, dar nu scriu meniuri saptamana asta pt ca nu sunt monti.

De luni sunt cuminte.

 

Dulce, cu monti se slabeste 1 kg / saptamana, daca tii monti 7 zile pe saptamana ... magia se produce doar daca te tii :-))

Stiu,am citit la "ce mincam azi" ,ca produci pilaf. Rusine! [:-)))]

De magie am nevoie si de un metabolism care sa nu ma saboteze. Eu slabeam 0.5 kg pe saptamina ,dar cind maninc ma ingras si mai multe kg pe saptamina. [:-)))]

Caress,arati f bine ,ca te-am mai vazut pe facebook .Te invidiez

Xio,dar ati abandonat subiectul cu abdomenul.... Sper    ca nu v-am influentat negativ?

Pup you all!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 958
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da de unde :)))) doar ca vorba lui Caress, e asa o vreme ca prefer s merg sa stau la plaja si la baie decat sa merg la sala si sa pierd astea.

In plus acum sunt concedii, am vreo 12 garzi pe luna de acasa si in spital, majroitatea in weekend vineri-sambata de acasa-duminica, respecti marti si in weekend asa ca nu am prins antrenament iar cand avem un weekend liber pleca la Dresden, la alte lacuri, vrem la Praga acum..... sotul s etrezeste dimineata si merge de la ora 5 la sala :))))) ca la el se vede excesul de mancare si lipsa sportului. Eu inca mai lenevesc.

am reinceput de acum 2 saptamani sa mananc iarasi cu cheat day. Tot mananc miere zilnic, 2 lingurite pline dar mna :P

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

Azi sunt in ultima zi de vacanta de vara.

 

Asa ca de maine vreau sa ma apuc de Monti cum trebuie.

 

Incerc cu salate si gratare, sa vedem ce reusesc.

 

Trebuie sa ma apuc de lista de cumparaturi dar nu prea imi vine.

 

Hai sa ne intoarcem pe baricade.

 

O zi buna si conforma!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Eu sunt. Chiar trebuie sa incep in forta cu un F1. Desi diseara musai sa fac o prajitura pentru adus la servici maine cand e randul meu. Vreau sa slabesc vreo 5 kg pana in iulie. De dimineata aveam 67 kg [smulgpar]  [fri] . Nu stiu cum de incap in fuste, in blugi.

 

Azi am mancat 3 clementine. Mai incolo cred ca rontai cateva migdale. Nici nu mai stiu cate sunt permise la o masa. Dar poate stie cine mai citeste pe aici. La pranz nu stiu ce gasesc la cantina. Iar pe seara posibil crochete de peste cu o sala.

 

Ah, si cred ca as face bine sa imi notez ce mananc pe myfitnesspal ca daca las garda jos se vede imediat la cantar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu musai F1, adica fara niciun dulce.

Am inceput sa rasfoiesc retete, sa ma pregatesc in weekend si sa gatesc iar conform.

Azi am baut o cafea, a doua luna asta, cu lapte.

Dar la pranz am salata de verdeturi si o bucata mica de feta.

Dupa-masa iaurt cu tarate de ovaz.

La cina probabil mamaliga de tarate cu smantana.

 

In weekend cumpar conopida, ciuperci, spanac, telemea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...