Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

MONTIGNAC (208)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Buna!

Azi nu stiu ce maninc ,insa vreau sa fac ceva miscare,ca  sa incerc o scadere oarecare,stimulativa. Imi trebuie o medie de 1 kg pe saptamina,ca merg la o nunta,in mai  si trebuie sa-mi iau o rochie.  E greu de cumparat ca pt greutatea de acum ,62.5 kg n-arata bine si nici nu mi-as lua pe o marime ipotetica.

   Nici cind eram cumintica nu scadeam 1 kg pe saptamina ,asta-i problema mea.

  Vad ca interesul e scazut! Pacat! Slabutelor!

O zi  perfecta!

 

Nu mai tin minte ce inaltime ai dar chiar asa la 62 de kg sa fie o mare problema rochia pentru nunta. Hai te rog pune niste poze cu rochiile sa ne dam cu presupusul. Ce conformatie ai tu ca din poze nu mai tin minte.

 

Eu m-am imbracat azi cu o rochie de lana. O fi ea marime L si eu am vreo 5 kg in minus fata de cand am cumparat-o dar tot mi se vad pulpanele ca forme desi e larguta acum pe mine. Asta este, nu defilez pe covor rosu.

 

Mancare azi:

- 2,5 wassa 24% cu zacusca vinete;3 pesmeti cu seminte

- un morcov si o para

- somon la cuptor, o lingura de rosii si putin spanac tot la cuptor, salata de cruditati, feta si o lingura smantana

- ciorba de fasole cu muraturi si salata de brocoli (cand ajung pe acasa)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 958
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am 1.58m. Am un colac de grasime pe burta,fund mar,pulpele grosute. N-am ales inca rochia ,dar ar cam fi cazul. As fi preferat sa dau ceva jos inainte de a o cumpara,ca-s evident mai multe optiuni. Nu vreau sa incep sa ascund parti intregi. [:)]  Astept cu placere sugestii. M-am uitat eu putin,dar am vazut niste preturi astronomice ,gen 3-4000 lei . Nici nu-mi inchipuiam ,ca mai nou ,atit e o rochie.

https://www.cristallini.ro/rochie-editie-limitata-ska349

https://www.cristallini.ro/rochie-editie-limitata-ska341

A doua e cam prea sumara in fata ,dar imi place cum arata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Vad ca preturile sint  mai mici ,dar nu stiu cum o fi calitatea.Tu ai comandat ceva de aici? Oare trimit in Romania? Mai bine deschid un subiect cu rochii,ca sigur gasesc pe cineva cu o sursa verificata.Multumesc pt link,foarte util!

Ieri:

MD -ceai ,cafea ,apa

P-ciorba de fasole ,iahnie de fasole ,1.5 wasa cu zacusca(foame mare)

G-2 mere

C-2 wasa cu zacusca

G-1/4 pomelo,1 mar jumatate

Nici un fel de sport(lene mare).

Pup si o zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu te doare ,ca-s muschii antrenati!

Nu fac sport saptamina asta ,ca-s in perioada biologica nepropice ,dar cind termin  rup stepperul. [:-)))]  Sint decisa sa misc odata cintarul. Nu in sus. [:)]

Simbata si duminica ,de regula ,ma trag in jos ,ca fiind acasa ,fara ocupatii prea multe ,rontai cite ceva. Cred ca o sa dau cu var.... [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa rectific. Ma dor mainile insa doar cand le ridic. Deci se cunoaste ca am lucrat ceva pe acolo.

Picioarele insa sunt ok desi aseara cand urcam scarile prin casa le simteam cam buturugi.

Treaba e ca n-am tranpirat prea tare, pulsul a fost destul de sus. Si m-am oprit pe la 210 calorii ca mai vroiam sa fac si ceva pentru maini pana se termina intervalul la camera de joaca pentru copii.

Si am plecat cam ofticata de acolo ca incepea o clasa Love to dance cu o antrenoare romanca. Timpul asta fir-ar sa fie el ca nu se ajunge.

 

Ce mai mancati? dati-mi si mie idei.

 

Eu am mancat la prima ora pesmeti cu branza Philadelphia si conopida. Dupa aceea 2 morcovi pe post de gustare. Iar la pranz erau paste cu bacon. Am zis pas asa ca am mancat o salata de cruditati (salata verde, ardei gras, conopida, parca si niste brocoli era pe acolo, castravete, rosii) cu macrou in sos de ros, putin somon si o lingura salata de creveti. Ah, si am luat un colt de paine neagra [:I] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun tare!

Eu tin post,asa ca n-o sa te ajut prea tare. Poate apare Mihaiela.

Azi maninc :

MD -ceai ,cafea ,apa

P-iahnie de fasole ,o salata verde ,niste masline

G-2 mere,rodie

C-varza fiarta cu bullion si un ardei iute

G-alune

Daca mi-o fi prea foame ,mai adaug niste zacusca. Imi place ,dar incerc sa restrictionez wasa ,sa nu ma tina in loc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

MD -ceai ,cafea ,apa

P-varza fiarta cu bulion cu un ardei iute

C-o salata verde cu masline

G-rodii,alune,migdale ,mere,nu toate o data

In proiect fasole verde sau ciuperci champinion cu  usturoi.

Xio,nici eu nu mi-am luat pina acum rochii albastre si verzi ,prea multe ,dar le am in obiectiv ,ca au inceput sa-mi placa.

O zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...