Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (208)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 958
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Clau, imi e greu cateodata de-mi vine sa fug, dar mai avem 11 saptamani jumate pana la Paste, trag tare pana atunci, dupa care o sa tin un pic mai relaxat, acum asa simt ca nu mai rezist mult. Poate imi revin. Azi am -18,100. 

Dea, felicitari prietenei tale, sanatati ei si lui bb ! [bis]

    Facem galerie daca simti ca o iei pe aratura:)))

    Multu de urare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, felicitari pentru noul pui de om! La multi ani! [flo2]

 

Sz, te cred, stiu ce zici si ce inseamna; acum 4 ani incepeam si eu in ritmul tau (aproximativ), am slabit 28 kg si .... m-am relaxat; trebuie sa fii foarte realista ca TOATA viata va trebui sa ai grija cu ce obtii acum... scaparile nu au loc, nu pentru noi...

Fii optimista si o sa fie bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, felicitari pentru noul pui de om! La multi ani! [flo2]

 

Sz, te cred, stiu ce zici si ce inseamna; acum 4 ani incepeam si eu in ritmul tau (aproximativ), am slabit 28 kg si .... m-am relaxat; trebuie sa fii foarte realista ca TOATA viata va trebui sa ai grija cu ce obtii acum... scaparile nu au loc, nu pentru noi...

Fii optimista si o sa fie bine!

     Saru'mana Clau!

     Eu nu stiu cum erati voi in tinerete,dar eu la bac faceam parte din categoria sumo(73kg) si dupa angajare am mai pus vreo 10kg.In 2ani,din cauza stresului,dragostei,putinului regim,etc am ajuns la 55 si in 18ani am oscilat in sus cu max 10kg(si alea nu au fost din cauza excesului de papa).Excesele sunt ok pt 2-3z si apoi reglam balanta...si nu e greu,dar trebuie avut grija.In timp devine reflex ce sa bagam si ce nu in gurita:)))

    Si daca insisti Curcubico,voi scoate matura:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Dea, io cu greu eram in liceu la 64 kg... mancam 2 frunze si beam apa (de atunci nu mai pot inghiti lichide). [batcap]

Eu ma ingras si de la aer; am colega de birou care mananca 2 feluri de mancare si desert la o masa... e adevarat ca e incarcata de nervi toata ziua... si cred ca consuma multtt.... insa, totusi... 

in concluzie cea mai buna cura de slabire e foamea!!!

 

Sz, ai sa ajungi, nu asta e problema! Ce urmeaza va fi piatra de incercare.. [biz] .

 

De asta nu ma pot mobiliza eu... ca am in imagine... revenirea... [fri]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...