Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (208)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 958
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

   Clau,vad ca ai scris macrou marinat la cuptor.L-ai marinat tu sau l-ai cumparat marinat?Si ce ai mai pus langa el la cuptor?

 

L-am facut asa; curatat, taiat rondele mai grosute l-am pus in tava mai inalta, bucata langa bucata (eu am avut 4 bucati de macrou - l-am taiat in 6 rondele), am pus sare/boabe mustar/piper boabe/foi dafin si 2 pahare apa, 1 pahar otet, putin ulei (1/3 pahar - se poate si fara insa e mai gustos si cu ulei). se da la cuptor si se lasa la foc mic pana se rumenesc bucatile (de fiert oricum e fiert). reteta zice sa pui si o lingura de zahar; insa eu nu pun si este un deliciu...yamyyyy... [pk]

Arata cam asa (poza este de pe net... seamana la forma/textura/design... insa fara ceapa si lamaia din poza)...

http://bucataria-romaneasca.ro/wp-content/uploads/1622.jpg

 

 

Distractie placuta Dea si week placut Sz.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Am petrecut ca moshii [:-)))] ...adica mancat,baut,somn.Am fost si la bal,copiii au facut un minispectacol,apoi a fost bal...dar m-a luat somnul si frigul si la 22 am plecat.

    De papat nu am exagerat,ieri dimi am fentat si o feliuta de tort de zahar ars.Eu inca trag chiulul de la Monti,gatesc conform dar fac combinatii aiurea...ma razbun pe mancare​​ [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...