Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

MONTIGNAC (208)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 958
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

multumesc szi [clo]  eu habar n-am ce inseamna Monti [:D]  va citesc ce mancati [:D] vreau sa slabesc vreo 3 kg.si as vrea si-un ceai ,ca tare-mi place de tine ca ai zile cand bei doar ceaiuri [:)] si eu sunt f ambitioasa,da cred ca as chitai de foame [alcool]

 

eu pana acum,cum luam 2,3 kg,nu mancam vreo 3 seri .sau maxim o salata verde cu castraveti,putina branza.cateodata un ou fiert.si putin ulei de masline.da am cam mancat si seara cu calorii multe de ceva timp.si nu ma mai simt bine cu mine insami.asa ca...mananc o data-n zi [alcool] ca dimineata nicio sansa.maxim un fruct.

 

mult succes s-aveti! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

szi obsedata de kg de la 14 ani [alcool] desi nu am avut niciodata mai mult de 3 kg in plus,adica acum 54 jum.eu vreau maxim 52 [clo]

 

nu-mi place carnea [fri] maxim un piept de pui la teflon/gratar,carne de porc la cuptor,rar,carnati,in paste sau teflon...adica per total,mananc carne cam o data la 2 luni,iar preparate din carne,carnati,bacon,o data pe luna...

 

dar imi plac pastele,de orice fel,cu orice,sos alb,rosu,bacon,fac ciorbe,de legume in general,cam dezorganizata sunt de vreun an,na,s-au schimbat lucruri in viata mea...spanac,mancarica de cartofi,ciulama,ciuperci,orez....asta-mi place...

 

aaa,si pizza [alcool]

 

sport nu am voie sa fac.doar bicicleta de casa si exercitiile pt spate,pe care le-am neglijat de ceva timp...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet  [il]  

Atunci ar fi cazul sa reiei exercitiile pt spate si profita de legumele ce apar la piata, fara cartofi. Montignac zice de orez basmati si de pastele itnegrale. Le poti incerca.

Ooo da, pizza, ceamaibunamancaredinlume  [pk]  [pk]

 

Am uitat: azi e vineri, tralalalalaaa ! [:D] 

Sper sa avem un weekend linsitit si odihnitor !

Nu am niciun plan, nicio alta dorinta.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

szi da,iau si paste integrale,dar nu mereu.timp de piata cam 0 [alcool] da o sa incerc sa mananc legume si fructe mai des,sa-mi reiau obiceiul [:)] weekend frumos si tie!sa te odihnesti! [pup]

 

L.E. pizza,daaa,cea mai buna mancare pe langa paste [acor] tot ce-mi place incepe cu P  si ingrasa [:D] sa nu ma gandesc si la prostii tot cu aceeasi litera,ca aia nu ingrasa [:D] [aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu!

Velvet bine ai venit, cu cat mai multe cu atat mai bine.

Eu sunt cu proteinele, pe mine ma ajuta la slabit.

Cand am inceput sa curat farfuriile copiilor de paste , pizza si cand am descoperit painea cu maia.. cantarul a fost dusmanul meu. Si disparuse si ambitia .

 

Dea, mult succes cu tratamentul. 

 

Szi, bine ca ai rezistat ieri! Bucura-te de w-e daca poti. Pentru mine cel putin sambata e programata cu activitatile copiilor , Taxi- TreiM scrie pe mine.

 

si la concret, meniul de ieri:

- mar

-cafea

-albus de ou ramas de la copil( mananca doar galbenusul) cu ridichi

-branza cu rosii

- migdale

- pui la gratar cu ridichi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...