Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

MONTIGNAC (208)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

   Neatza buna!

   Sa va traiasca animalutele sanatoase Sz si TreiM!

   Ieri:

jumatate de felie de paine+gem afine,cafea

1felie de cascaval,supa de pasare+1galusca

inka+lapte de ovaz

ghiveci+chiftele

cascaval

    Am cam mancat pe fuga pana la ghiveci,intr'adevar au venit muncitorii.Am masurat si lichidele ieri,dar cred ca am gresit pe undeva...intrasera 4,1L si iesisera 4,4L(apa,ceai,zeama de supa,laptele de ovaz,cafeaua de dimi si 0,5L cola).Repet si azi masuratoarea dar nu mai beau cola...ajunge.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 958
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata.

Incerc sa fiu conforma zilele astea. Nu am niciun zel.

Azi am la mine o caserola cu sunca, telemea, rosie si inca una cu conopida + ciuperci+ dovlecel, toate pane. Si 2 iaurturi mici, degresate.

 

Dea, ce lichide ai masurat ? Si mai ales cum masori iesirea lor ?  [:-)))]

Ce tare suna  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Am scris Curcubico ce am masurat(doar ca nu am scris cantitatile):apa 2,3L,ceai de macese+musetel(fara zahar) 0,5L,supa de pasare(doar zeama) 0,4L,laptele de ovaz(folosit la inka) 0,3L,cafeaua 0,1L, Cola 0,5L .Nu am pus pe cantar,dar stiu masura la polonic,cesti,cani...iar apa am cana de filtrat si asa stiu cat beau.La iesire am folosit o cana gradata pe care o tin in baie si am notat tot pe un post-it.Normal era sa iasa mai putin decat a intrat pt ca mai eliminam si prin transpiratie,respiratie,etc.Soata zice ca poate am inghitit si la dus apa si nu am puso la socoteala [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, am inteles. Dar de ce masori ? Crezi ca ai vreo afectiune ?

    Zilele trecute am zis ca sigur retin prea multa apa din moment ce in 10z am pus 2kg si mancatul nu a fost excesiv.

    Succes Rox!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Dea, se prea poate sa ai efecte diverse de la AC uri. Sper sa fie cu succes maxim  [il]

Nu stiu voi, dar eu deja ma gandesc la minivacanta de la inceput de iunie, tot asa, fara niciun plan, dar macar nu s la seriviu  [soricel]

Zilele astea au fost foarte faine, desi n-am iesit prea mult pe afara, am facut treaba in casa, am mai bifat ce era de facut. A fost asa de bine ...  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...