Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

MONTIGNAC (208)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

    Neatza buna!

    Ieri:

mar,cafea

paine,gem,ridichi albe

paine+sos de marar+salata verde,inka+lapte

mar,ghiveci+seminte de in

   Ieri am papat si 3capsuni,cam verzi dar buuuuune.Peste o saptamana cred ca voi avea zilnic in meniu,yumi:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 958
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna si de la mine!

ieri a fost o zi de alergari si am reusit doar doua mese 

- mAr

-cafea

-branza, ou, ridichi, ardei

-seminte dovleac

- pui , pate( trebuia terminat ca altfel se strica) salata verde si am incheiat cu migdale care puteau lipsi la ora aceea

 

Am o cutie mare de capsuni- azi ma rasfat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara,

 

Meniul de azi:

- iaurt cu semințe de floarea soarelui și scorțișoară (dacă pun scorțișoară în iaurt și o picătură de esență de portocale am impresia că e desert  [:D]  și merge înghițit mai ușor), șuncă + cașcaval

- omletă cu brânză și ardei gras

- frigărui de berbecuț (e un festival de mâncare la mine în cartier și asta e tot ce puteam mânca de acolo, restul erau tare apetisante, dar nu se potriveau cu regimul).

 

Partea proastă e că nu am baterii la cântar, deci nu știu de la ce greutate am început. Poate investighez în weekend ce baterii trebuie să cumpăr.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, e vineri, deci yu-huuu [bis]

Eu inca sunt la faza de evitat cantarul, merg inainte si tac-malc  [ph34r]

Am ramas si fara amandinele din weekend, se amana evenimentul pe duminica viitoare, deci zero motive de porceala  [:-)))] Sper sa nu mi gasesc alte motive ...

Meniul pe azi, ca zilele trecute: o caserola cu telemea, cascaval, felii de ardei, rosii si o caserola cu paneurile; le impart in 3 mese; + 1,5 l ceai + 1 l apa.

Maine am de gand sa tin zi de 500 de calorii, probabil cu mere.

Planuri culinare: fasole cu ciolan, mazare cu carne de porc si sa vad daca gasesc conopida. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...