Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Urgenta medicală e atunci cand viata iti e in pericol. Altfel, esti programat. Cazurile de urgenta se rezolva, nu va faceti probleme, nu moare lumea ca nu sunt medici, caci sunt cei de garda. Dar Ovi nu e o urgenta. 

 

Am aflat azi ca cel mai probabil nu maine il operează. Maine il transporta, dar tine mult de vreme, speram sa fie buna si sa zboare. Altfel nu știm. Dar zicea asistentul de azi ca de obicei nu operează in aceeasi zi, ca au si ei de facut analize, grupare se sange si BAS test, cele de aici nu stiu daca sunt valabile, caci il duc la SÖS nu la Karolinska. Oricum BAS test e expirat. 

 

Deci mai avem de asteptat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Nu am mai intrat de multicel pentur ca se tot aduna diverse lucruri de facut pe ici, pe colo.

Ma bucur alaturi de voi pentru vestile bune, ma ingrijorez pentru cele rele. Mihaela - va urez sa treceti cu bine peste operatie si recuperare. Anja - nu stiu cum functioneaza zvonistica in Suedia; in Romania uneori se mai lanseaza si zvonuri ca se vor reduce locurile de munca pentru a-i indemna pe cei neperformanti, care se stiu cu musca pe caciula, sa-si caute de lucru altundeva, iar mai apoi se renunta la reducerile de personal.

In rest, inteleg ca lucrurile sint cam pe fagasul lor atit pentru Ana cit si pentur criselo...

 

In ciuda problemelor , va urez sarbatori fericite si sanatate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!  [flo2]

 

Sotul a plecat azi la 11 cu elicopterul, am stat cu el pana l-au urcat si apoi m-am uitat pana a plecat. A ajuns o ora mai tarziu la Stockholm, l-a vizitat medicul si l-au dus in salon. Medicul a zis ca e o operatie grea. Sotul e otimist ca n-a zis ca e imposibila.  [fri]

 

Inca nu stim cand va fi aceasta operatie, el are rabdare. Nu stiu de unde...ca eu l-as fi vrut operat saptamana trecuta si acasa deja...uf! 

 

Am acum de invartit masini, de dus la schimbat rotile de vara, pana acum facea sotul, acum eu trebuie sa gasesc timp la service pentru ele, sa merg cu amandoua. Diana merge cu a ei si ma ajuta si pe mine. 

 

va las, am avut o zi grea azi la munca, am treaba acasa. Revin cand mai am vesti.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...