Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Multumesc mult pt urari, dragelor! [flo2] Chiar cred ca va fi un an bun pt multi, asta este semnul caprei de lemn. Mai cititi in plus de linkul Anjei si previziunile pt fiecare zodie in parte, este plin netul si vestile sunt frumoase.

 

Anja, chiar a fost cu peripetii vacanta voastra la schi, uite ca vorbesc in versuri  [:)] Dar suntem oameni si nu putem fi tot timpul perfecti iar tu chiar ai multe pe cap...important este sa fiti sanatosi si sa va pastrati locurile de munca, n-am emotii caci sunteti competenti si n-ati ajuns degeaba in astfel de pozitii  [flo2] [flo2] 

 

Mihaela, chiar ca va fi nu stiu cum sa nu ai ce sa mai astepti la cutia postala, ma refer la raspunsuri cu miza...vreau si eu sa inchei curand acest capitol si sa am alte preocupari

Sa ai o zi de munca cu putini pacienti si fara batai de cap! 

Apropos de concediul planificat, pe unde mai mergeti iarna viitoare? [:)]

 

E soare si superb la noi, am vazut si eu multi ghiocei in curtea scolii, ziua e maare si imi place tare mult

 

O zi frumoasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gata,va spun si eu ca ne planificam vacanta de vara in RO, mai mult de nevoie dar chiar ne bucuram acum caci vara trecuta n-am fost si mi-e dor de Tulcea, de delta mea si de marea de la Sulina, de socrii si de nasi, abia asteptam. 

Fara baiat insa,care nici nu vrea sa auda de ro [sad]

 

Africa de sud, Cape town...n-as fi putut ghici  [:D]

 

Care vacanta de vara va fi in RO, de anul asta sau din 2016?  [batcap]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta, anul asta :). Avem 4 saptamani de concediu, amandoi. Una o pierdem pe drum :). Ca sotul nu vrea sa zburam si sa inchiriem masina din Ungaria, vrea cu masina noastra. 

Si noi mergem fara Diana, ea ramane sa lucreze, o luna singura aici, ce boierie!  [:)] Va fi primul an cand nici ea nu merge deloc in Ro, vara. Zice ca probabil la toamna, o saptamana. S-a hotarat si nu merge la facultate anul asta, isi cauta inca un job :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, tare frumos Africa de Sud!!! Au niste vinuri minunate si niste vii frumoase de vizitat...

La noi vacanta de vara va fi mutatul in casa noua! De fapt copiilor li se pare exotic... Nu au stat niciodata vara in Suedia. Doar parintii nostri sufera ca nu ne vad vara asta. Om vedea cum le aranjam pe toate si poate mergem scurt in Ro sau ii aducem aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, hai zi amanunte despre Africa de Sud, pliiiz. :) Vinuri am baut si noi aici :).

 

Am o colega ce tocmai a fost acolo, au stat o luna, familia ei cu familia surorii, cu doi copii, unul de 4 si unul de 5 ani. Au inchiriat un husbil si au umblat. Noi o sa umblam numai prin jur de Cape Town...dar astept cu interes idei si impresii. 

 

Nici noi nu am stat pe insula vara inca...dar e asa frumos sa mergem altundeva, ca nu ne putem inca hotari sa stam aici :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, am vazut ca ai intrebat de locuri frumoase din Ro, ca aveti Delta pe lista si cautati hotel la marea noastra. Daca vrei o recomandare pr Delta, o buna prietena a gasit o pensiune superba si cu multe activitati interesante, mai ales pt copii. Daca vrei o intreb adresa. Pozele aratau super.....

Despre litoralul romanesc, eu nu m-as duce acolo nici picata cu ceara. Mai bine undeva la munte, eventual cu piscina. Au fost ai mei cu copiii surorii mele la Eforie acum 2 ani. Dezastru...

Daca te intereseaza, Stiu la Bran o pensiune unde au fost prietenii nostri cu piscina incalzita si multe activitati. Trimit link daca vrei.

Am scris aici, ca citesc mai putini, si sa nu fac discutii despre litoralul romanesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...