Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 2


Recommended Posts

<p>Noi tocmai am venit de la doctor la o luna avem 5420g si 60 cm deci un kg jumătate fata de ce am ieșit din maternitate .... Trăiască titzi ca tare buna e ... Si bine mai priește lui bebe. 

   Si noi sărbătorim azi o luna si nici mie nu imi vine a crede ca avem minunea asta de copil langa noi... Care ma face sa zâmbesc cand e la sânul meu si ma face sa rad cand trage vreo besinuta ... Dar in același timp sa ma trag de par cand ma trezește noaptea ca ie foame sau  nu ma lăsa sa ma duc pana la baie... As mai avea de scris dar ma apuca plansul cand ma gândesc la toate astea 

       Ziceau mămicile ca au facut ecografie la șold.  Cat a costat aceasta ecografie ? Ca ne a recomandat sa o facem si noi lui bebe 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 388
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu i-am facut dimineata baie in chiuveta si cand l-am invelit in prosop am dat drumul la uscatorul de par, astfel ca e prima data cand nu a plans absolut deloc la imbracatul dupa baie!!! De acum stiu ce trebuie sa pregatesc langa cadita in afara de hainute si scutec.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:-) credeam ca doar a mea are senzori. Doarme dusa si cand pun capul jos, incepe sa planga. Si ziua doarme doar la mine in brate. Daca o pun in pat, in maxim 15 min se trezeste. Dar tot o iubesc de mor si sunt extrem de fericita ca reusesc sa ii dau doar san ziua. Trebuie sa imi fac curaj sa ii dau si noaptea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...