Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 388
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Superstitiile multe mai zic!!! Tu fa ce crezi ca e mai bine! Eu de ex nu i-am pus ata rosie de deochi si nu cred ca o sa mi-l deoache vreo baba pe strada, nu stiu astea de aici de deochi. Tot ce-i posibil ca botezul sa-l facem si noi in mai, nu de Pasti, tre sa ii facem acte romanesti si dureaza ceva pana-s gata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eunu stiam ce zic superstitiile...ele zic ca sa nu iesi cu copilul 40 zile..dar eu am vazut ca ii face bine asa ca am iesit. Probabil ca si noi vom pleca cu ea la drum...macar de Paste ( adica inainte de botez). Singura chestie e ca trebuie sa facem pauza la 1,5ore, ca atat trebuie sa stea in scoica continuu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi landoul nu e omologat, iar scoica....nu imi place deloc cum sta in ea, mi se pare ca ii forteaza spatele, cred ca ar merge bagata o paturica ceva sa nu se mai formeze gaura aia, bebe parca ar sta in fund in ea?!! Nu am folosit-o decat de 3 ori, drumuri scurte de 15 min dus 15 min intors.

 

Dau de baut azi!!! Fac ultima injectie de Clexane si Ameen...m-am saturat de atatea intepaturi. Initial era vorba sa fac 6 sapt dupa nastere, dar la iesirea din spital mi s-au recomandat injectii de 0.4 timp de 24 de zile.

Mai incolo, sa mai creasca bebe, o sa fac niste analize amanuntite, sa vad care e treaba exact cu sindromul asta fosfolipidic, pt o viitoare sarcina sa vedem daca mai prezinta riscuri sau nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...