Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 2


Recommended Posts

Nu ştiu unde o să ajung cu atâta dragoste...pe zi ce trece o iubesc tot mai mult...iar fericirea absolută e când o privesc în braţe la tati. În momentul acela nu-mi mai doresc nimic altceva de la viaţa...

Gata...încetez...k umplu pagina

Acum am citit de fericirea suprema !!! Daaaa! Aseara dupa baie cand plangea bebe i-am zis la sot sa il ia si el in brate si bineinteles s-a calmat (pt putin timp, dar s-a calmat) si la fel, uitandu-ma la el mi s-a umplut inima de bucurie si m-am rugat sa existe aceeasi complicitate intre ei si cand va fi mare copilul. Sotul isi doreste sa crestem cu totii in iubire, intelegere, sa fim prietrni, sa ne respectam, mai ales din cauza faptului ca la el in familie au cam fost probleme.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 388
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Sunt matinala azi, asa ca de ziua mea, [;)] si va ofer suc,cafea, tortulet, tot ce va doreste inimioara.

Euu cadoul cel mai frumos l-am primit deja, azi sunt chiar 40 de zile de cand am nascut!

LA MULTI ANI !!!! si multa sanatate tie si la toti din familia ta .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce frumos povestiți voi acolo. ..eu vă rog să le mai faceți cel puțin câte un frățior sau o surioara, atunci să vedeți cum se multiplică și în același timp se desavarseste fericirea suprema:)

Vă îmbrățișez cu drag pe toate:)

Nu pot decat sa te aprob,draga Ionella!

Intr-una din seri intrasem sa fac baie. Bebe era in patut,se uita pe pereti iar tati si Stefan jucau carti(un joc inventat de Stef). Am stat max 40 min. Il auzisem la un moment dat pe bebe scancind si imediat pe tati vorbindu-i. Apoi silence. Ies din baie.. in sufragerie..nimeni.

In dormitor,puiutii mei dormeau de zor pe pieptul lui tati si tati dormea mai mult in fund. L-am asezat pe bb pe burtica mea si m-am pus si eu langa ei! I-am pupacit pe toti si am adormit cred ca instant.Pacat ca o ora mai tarziu tati a plecat la munca. :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce frumos povestiți voi acolo. ..eu vă rog să le mai faceți cel puțin câte un frățior sau o surioara, atunci să vedeți cum se multiplică și în același timp se desavarseste fericirea suprema:)

Vă îmbrățișez cu drag pe toate:)

Tare adevarat ! Acum ca am doi, iubirea mea parca e si mai mare, incat ma intreb de unde atata :). Adevarul e ca acum la al doilea sotul ma ajuta mai mult. Daca la primul era retinut, acum nu mai e, si ma bucura tare mult. Numai faptul ca suntem acasa toti si facem, fiecare in treaba lui, ne face sa ne simtim tare impliniti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ema , cu tot ce iti doresti , fie bucuria care o ai in aceasta zi sa te urmărească si in tot restul zilelor.... Scuze de intârziere dar de dimineața mai chinui sa iti scriu urările dar am umblat azi toată ziua iar cand am ajuns acasă pe bebe la luat durerea de burtica ... Acum doarme iar eu sunt pe buda :)) ca m am ținut toată ziua si recuperez ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In legătura cu aceasta fericire de care vorbiti chiar azi am experimentato si eu cand ma uitam la tati cum vorbește cu Eric ... parca nu imi vine a crede ca suntem 3 si cat de mult ne-a schimbat  acest copil minune al nostru .... Si câta dragoste pot sa ofer acestui copil perfect 

    Iar la partea cu al doilea fratior/surioara nici nu ma gândesc acum ,nu stiu daca as putea sa imi impart dragostea timpul cu încă un copil , avand in vedere ca si tati e un copil si el dar mai mare ....poate o sa ma razgandescpeste ani dar nu cred :d

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu am de gand să mai fac un copil şi nu din cauza că ar trebui să-ni împart iubirea.. sunt sigură k l-aş iubi la fel de mult...doar k îmi doresc să-i pot oferi în viitor tot cât îmi permit unuia...vorba că unde e o gura de hrănit încape şi a două e adevărată când sunt copii mici dar când cresc au nevoie de mult mai multe....şi aici mă refer la liceu,facultate,o casa etc...ştiu k poate mă gândesc prea depare dar aşa suntem şi eu şi soţul...multă lume spune k e foarte bine să ai un frate sau o sora...aşa este...eu am u frate şi ne ajutăm necondiţionat...doar k sunt cazuri şi cazuri...d ex soţul are o sora care dpdv financiar îşi permite foarte multe şi nu l-a ajutat mai deloc iar când a făcut-o(aici mă refer la bani cu împrumut) l-a tocat la cap până când i- a dat înapoi...imaginaţi-vă că nici pe delia nu a venit s-o vadă...nu mai zic de un mic cadou...nimic...cu o aşa sora...mai bine fără :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu am de gand să mai fac un copil şi nu din cauza că ar trebui să-ni împart iubirea.. sunt sigură k l-aş iubi la fel de mult...doar k îmi doresc să-i pot oferi în viitor tot cât îmi permit unuia...vorba că unde e o gura de hrănit încape şi a două e adevărată când sunt copii mici dar când cresc au nevoie de mult mai multe....şi aici mă refer la liceu,facultate,o casa etc...ştiu k poate mă gândesc prea depare dar aşa suntem şi eu şi soţul...multă lume spune k e foarte bine să ai un frate sau o sora...aşa este...eu am u frate şi ne ajutăm necondiţionat...doar k sunt cazuri şi cazuri...d ex soţul are o sora care dpdv financiar îşi permite foarte multe şi nu l-a ajutat mai deloc iar când a făcut-o(aici mă refer la bani cu împrumut) l-a tocat la cap până când i- a dat înapoi...imaginaţi-vă că nici pe delia nu a venit s-o vadă...nu mai zic de un mic cadou...nimic...cu o aşa sora...mai bine fără :)

Cunoastem,cunoastem.. :(

Dar eu sunt de parere,fara sa jignesc pe nimeni,ca proasta educatie duce acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...