Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 388
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu am mancat ieri pizza... buna a mai fost! Vad ca bebe se comporta normal deocamdata... gaze are de obicei, nu mai multe acum...

 

Si inghetata zilele trecute... ba chiar si usturoi, despre care citisem ca trebuie evitat. Si chiar a papat doar san noaptea aceea... deci nu mai inteleg nici eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața , si eu am dat jos 10-11 kg ( in sarcina am pus doar 7-8 kg si nu pot sa- mi explic de  ce atât de puțin pt ca am mâncat tot ce am dorit .dar e adevărat ca nu mâncam f mult . Oricum ......). Dar mi-ar plăcea ca pana in botez (25 Aprilie ) sa mai dau jos vreo 3-4 kg.

 Bb meu e cam agitat de vineri. Nu mai mănâncă cât mânca si sunt îngrijorată . Ma duc cu el la Dna dr sa vedem ce se întâmpla . Ma rog la Bunul Dumnezeu sa fie bine .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai am de dat inca vreo 5 din sarcina, dar as da cam 8....dar la mine fara sport intens nu se dau jos...iar acu nu am timp de nimic.

Eu am cam mancat orice in cantitati mici..inclusiv portocale, mazare, varza....dar nu sunt cel mai bun exemplu pt ca avem colici la greu :(

Azi noapte iar a fost cu cantec...noroc ca dimineata la 8 a stat sotul sa o linisteasca si am dormit vreo ora.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...