Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 388
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La noi buricul a cazut greu dar s-a vindecat f repede. cam 3-4 zile am mai dat cu alcool si gata..nici nu a curs sange.

Ema, hernia ombilicala trece de la sine pana la 1 an..abia atunci tre sa te ingrijorezi...eu asa am citit

Inseamna ca am.nimerit eu pe undeva aiurea ? Cum ca trebuie tinut sub control, sa nu se agraveze...offf...cateodata si netul asta mai mult baga bete in roate si ne panicheaza decat sa ne ajute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata mai pe la amiaza, asa!

Cum ati petrecut noaptea? La noi a venit in vizita socrella...ne-a invitat la pizza...exact ce aveam in plan sa mananc, asa ca a fost binevenita [;)].Am iesit cu ea si bebelinul de la 17 la 18 la plimbare si i-am dat lui bb suzeta, la care a molfait continuu. Ei..drept rasplata ca i-am dat un cauciuc in loc de san m-a suzetat apoi toata seara, a stat la san de la 18 la 19 si apoi de la 20 la 21.30. Avea perioade bune in care doar suzeta si chiar daca se vedea ca e satul nu vroia sa lase sanul, dar macar a dormit bine apoi.

azi nu iesim ca e umiditate si cam rece.

Ionella, ce zice surioara de Raducu? Alex fiind mare cred ca te si ajuta cu diverse si e intelegator, eram curioasa cum se comporta printesica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...